Українка ввійшла в трійку найбільш талановитих людей світу за версією AMERICA’S GOT TALENT.


У нас з’явився черговий привід для гордості – художниця з Криму Ксенія Симонова, відома в Україні дивовижними малюнками з піску, стала фіналісткою популярного талант-шоу America’s Got Talent: Champions. У фіналі проекту вона представила номер I Love на музику українського гурту В.О.Д.А, який зірвав у залі овації і приніс їй третє місце.

Всього для участі в конкурсі було відібрано 50 чоловік, які раніше перемогли в інших талант-шоу (нагадаємо, Симонова в 2009 році взяла головну нагороду в «Україна має талант»). У кожному ефірі передачі відбирали двох кращих: першого за допомогою «золотої кнопки», а другого – за результатами глядацького голосування. Таким чином за п’ять півфіналів в головному змаганні зійшлися 10 кращих конкурсантів.

«Це безмежно щасливий момент, який хочеться продовжити. Класно бути в трійці найталановитіших в світі людей. Класно брати участь в такому проекті », – написала Ксенія у своєму Facebook і подякувала всім за підтримку.

Давай поглянемо на цю магію!

 

Друге місце серед фіналістів дісталося юній Дарсі Лінн Фармер. Перемогу і звання найталановитішої людини планети здобув картковий фокусник Шим Лін.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Українка ввійшла в трійку найбільш талановитих людей світу за версією AMERICA’S GOT TALENT.