Фахівці з’ясували, що лежало в трюмах затонулого «Титаніка». Деякі знайшли в цьому причину катастрофи!


Як відомо, «Титанік» пішов на дно в ніч на 15 квітня 1912 року, але люди досі знають про останній рейс корабля далеко не все. Так, наприклад, навіть сьогодні причина загибелі лайнера є предметом запеклих суперечок. Відмовляючись вірити в те, що величезне судно затонуло через айсберг, багато хто звинувачує в трагедії надприродні джерела.

Існує теорія, що на борту «Титаніка» перевозили мумію, а накладене на неї прокляття в результаті потопило весь корабель. Серед вантажу, який в тій нещасливій поїздці знаходився на борту лайнера, було чимало абсолютно несподіваних речей!

Так, наприклад, дехто згадує про «Серце океану», дорогоцінний камінь, навколо якого крутиться сюжет фільму «Титанік». Прообразом діаманта синього кольору був легендарний діамант Хоупа. Свого часу ходили чутки, що насправді ця коштовність була на кораблі і її прокляття відправило судно на дно.

Насправді, зрозуміло, діамант Хоупа тут ні до чого. На борту «Титаніка» не було ні лдорогоцінного каменю, ні його власників. Однак саме в ті роки один з колишніх господарів коштовності почав розпускати чутки про накладене на неї прокляття. Через деякий час чутка зв’язала діамант з «Титаніком».

Небилиці про мумі., яку нібито таємно перевозили на кораблі, теж вважаються помилковими. А ось історія виникнення цих чуток дуже цікава.

Розповідь про прокляття єгипетської цариці була придумана одним з пасажирів «Титаніка» і користувалась величезним успіхом на борту. Пізніше, після катастрофи, хтось із тих, хто вижив, згадав її і з тих пір ця плітка бродить по світу.

«Титанік» віз зовсім небагато вантажу, так як був пасажирським лайнером. На борту його, зрозуміло, вистачало їжі, предметів розкоші, алкоголю і дорогого тютюну, призначеного для багатіїв.

Все це пішло на дно разом з самим кораблем. Однак найцікавіші речі знаходилися не в загальному трюмі, а у відділенні для багажу пасажирів.

За сім років до загибелі «Титаніка» в США було заборонено опіум. Але на судні він був. Чотири контейнери з отруйним зіллям взяв з собою правнук засновника Американської хутряної компанії.

Як і його дід, наркотики чоловік перевозив контрабандою. Ось тільки ні він сам, ні його вантаж до місця призначення не дісталися.

Разом з кораблем на дно пішло чимало творів мистецтва. Серед них був, наприклад, портрет Гарібальді з автографом самого полководця.

Але найдорожчою втратою виявилася картина французького художника Меррі-Жозефа Блонделя. Страховикам довелося виплатити власникам картини «Купання черкески», які на диво залишились живі після катастрофи, 100 тисяч доларів, а це майже два з половиною мільйона за нинішніми мірками!

Люди, які дивилися фільм «Титанік», напевно згадають, що серед вантажів величезного лайнера був навіть автомобіль. Цей момент Джеймс Кемерон взяв з реального життя.

Американець, що володів Renaut Type CB 12CV Coupe de Ville, дійсно взяв авто з собою на борт, попередньо застрахувавши його на 5 тисяч доларів. Більш того, чоловік вижив і пізніше отримав свої гроші!

У списку найбільш дивних речей, які пішли на дно разом з «Титаніком», знаходяться ірландська волинка, три контейнери модного на той час хутряного одягу, рукопис книги і навіть плівка з фільмом.

Більшість загиблих з кораблем скарбів вже не повернути. Дещо, втім, вдалось дістати з безодні через кілька років після катастрофи.

Так, наприклад, в 2001 році з дна підняли саквояж іменитого парфумера із зразками його товару. Частина флаконів, що дивно, вціліла, а дещо навіть стало відкриттям для сучасних колег фахівця!

Швидше за все, причиною загибелі Титаніка все ж став злощасний айсберг. Однак міфи і легенди, що звинувачують в трагедії потойбічні фактори, як і раніше мають право на існування. Таємниця жахливої ​​катастрофи навіть сьогодні ятрить серця людей.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Фахівці з’ясували, що лежало в трюмах затонулого «Титаніка». Деякі знайшли в цьому причину катастрофи!