Вона стала сурогатною матір’ю, щоб допомогти бездітній парі. Результати УЗД шокували всіх!


Шаніс Стерді вперше почула про техніку сурогатного материнства ще підлітком. Тоді вона твердо вирішила, що в майбутньому стане допомагати подружжям, нездатним мати дітей, знайти повноцінне сімейне щастя.

Через кілька років, народивши власного сина, Шаніс здійснила свою мрію. У 21 жінка стала однією з наймолодших сурогатних матерів Великобританії. А трохи пізніше вона встановила досить незвичайний рекорд!

Джоанна і Стів, які попросили її про допомогу, дуже сподобалися Шаніс. Жаліслива жінка твердо вирішила допомогти їм завести дитину.

Подружжя оплатили своїй благодійниці політ в спеціалізовану клініку Лос-Анджелеса, де тій імплантували ембріон. Операція завершилася успіхом!

Несподіванки підстерігали трійцю далі. Після одного з перших сеансів УЗД лікарі повідомили майбутнім батькам, що у них очікується не один малюк, а двійня. Джоанна зі Стівом миттю кинулися купувати другий комплект речей для новонароджених!

Однак Шаніс почала підозрювати, що парою близнюків справа не обмежиться. Живіт сурогатної матері, який ще нещодавно був зовсім невеликим, тепер зростав як на дріжджах. Справді, новий сюрприз виявився справжнім потрясінням для всіх!

Зрештою на світ з’явилося одразу троє крихіток – дві дівчинки і хлопчик. Сама вагітність протікала практично без проблем, а Джоанна і Стів завжди надавали сурогатній матері допомогу за першим її бажанням.

Сьогодні трійця діточок почувається чудово. Шаніс час від часу провідує малюків, підтримуючи з їх батьками тісну дружбу. Жінка щаслива, що змогла подарувати бездітним Джоанні і Стіву таке чудо!

Тепер подружжя навіть не може уявити, що б вони робили без допомоги молодої сурогатної матері. Сама ж Шаніс нескінченно задоволена тим, як склалася ситуація.

А що ти думаєш з приводу інституту сурогатного материнства? Поділися своєю точкою зору в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вона стала сурогатною матір’ю, щоб допомогти бездітній парі. Результати УЗД шокували всіх!