9 суперздатностей твого смартфону, про які мало хто здогадується


Вважається, що в середньому ми використовуємо смартфон більше 4 годин на день, однак при цьому часто користуємося одними і тими ж функціями і навіть не підозрюємо про більшість цікавих, корисних і несподіваних можливостей телефону. За останні пару років розробники смартфонів і додатків втілили в життя свої найдивовижніші ідеї, іноді надихаючись науковою фантастикою.

Публікуємо для тебе дійсно круті фішки наших смартфонів, які стануть в нагоді в різних життєвих ситуаціях.

1. Смартфон може проектувати карту доповненої реальності на переднє скло автомобіля

Якщо ти їдеш в темряві, в тумані, під час дощу або просто по незнайомих місцях, завантаж спецільаний додаток, введи пункт призначення і помісти свій телефон на панель управління. Твій смартфон буде проектувати карту з підтримкою GPS на вітрове скло без необхідності в додатковому устаткуванні.

2. Телефон може зчитувати штрих-коди

Так само як і QR-коди. Всі основні магазини додатків мають безліч безкоштовних зчитувачів штрих-кодів, які можуть обробляти отриману інформацію.

3. Твій телефон відмінно працює з телескопом

Це простий, але корисний маленький трюк, про який багато хто може не знати. Приклади об’єктив телефону прямо в телескоп, і ти зможеш захопити збільшене зображення з іншого боку. Той же самий прийом працює і з біноклем.

4. Камера телефону може бачити кров, пульсуючу під шкірою

Розробники таких додатків стверджують, що вони можуть зчитувати серцевий ритм через камеру смартфона. Помісти свій палець перед камерою, і додаток почне відстежувати невеликі зміни кольору шкіри через пульсацію крові, а потім виміряє пульс. А додаток Cardiio (iOS) може вимірювати пульс, відстежуючи зміни кольору обличчя.

5. За допомогою смартфона можна сканувати і оцифровувати старі негативи

Звичайно, це не найкращий спосіб сканування і оцифровки, однак якщо потрібен швидкий перегляд старих негативів, можна використовувати негативний ефект камери або скористатися деякими з багатьох спеціалізованих додатків.


6. Камера телефону розпізнає шрифти, предмети або ресторани

Деякі додатки, можуть розпізнавати об’єкти, місця і навіть текст. А нова функція Google Lens, що входить в Google Assistant (доступна на iOS), може розпізнати будь-який ресторан по фотографії, відразу запропонувавши відгуки та рейтинг закладу.

7. Смартфон може фотографувати під час зйомки відео

Ти напевно стикався з ситуаціями, коли хочеш зробити знімок, але випадково вибираєш режим відео. На щастя, iPhone дозволяє вам робити все це одночасно. Все, що для цього потрібно, – натиснути кнопку спуску затвора, яка з’являється поруч з кнопкою відео. Фотографія, зроблена датчиками відеокамери, буде не такою вражаючою, як звичайні знімки, але тим не менше ця функція досить зручна.

Широкий вибір смартфонів та іншої електроніки представлений в Yabloko.ua – інтернет-магазині цифрової техніки, який інсує вже більше 11 років в мережі та має тисячі задоволених клієнтів.

8. Використовуй камеру телефону як лінійку

Існують додатки, що підходять для точного визначення розміру будь-якого предмета по фото або вимірювання невеликого предмета за допомогою звичайної лінійки на екрані. Це особливо зручно для архітекторів або будівельників, коли необхідно швидко виміряти габарити кімнати або предмета меблів.

9. Смартфон може бути використаний в якості науково-фантастичної теплової камери

Існують крихітні камери, які кріпляться до смартфону, щоб ти міг отримати теплове зображення всього, що оточує, і демонструють миттєвий знімок твого середовища.

Якщо стаття була корисною, поділись з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 суперздатностей твого смартфону, про які мало хто здогадується