10 фотографій, за якими стоять до болю сумні історії.


У світі навколо нас іноді відбуваються дуже погані речі, з якими вкрай важко впоратися. І цими 10 історіями ми просто хочемо вам нагадати, що все живе на нашій планеті виткане з добра, а ми, люди, створені для того, щоб в найважчі моменти бути разом і підтримувати один одного.

Ми в Популярне віримо, що добро переможе.

10. Жінка поділилася фото, яке показує, як хвороба Альцгеймера змінила розум її матері

Користувач Reddit з ніком wuillermania виклала фото з 14 різними роботами, які її мама зв’язала гачком.

Різниця між першим акуратним кольоровим квадратиком і останнім шматочком заплутаною пряжі – 2 роки. Стільки часу знадобилося хворобі Альцгеймера, щоб повністю зруйнувати розум жінки.

9. Дизайнер костюмів з США подарувала метелику можливість літати

Перед тим як піти з життя, мама Роми сказала їй: «Щоразу, коли ти будеш бачити метелика, знай, що це я прилетіла провідати тебе». Це сталося кілька років тому, мама Роми була хвора на рак. Після цього дівчина вирішила, що постарається зробити так, щоб метеликів в цьому світі було якомога більше.

Щоразу, коли вона знаходила в своєму саду гусениць, вона заносила їх всередину, щоб в спеціальному акваріумі вони могли вирости і перетворитися на метеликів. Ромі була особливо щаслива відпускати їх. Але одного разу вона помітила, що один з її метеликів з’явився на світ з пошкодженим крилом.

«Спочатку я хотіла залишити його у себе, щоб він не загинув на волі. Але потім подруга мені прислала посилання на інструкцію, як полагодити крило метелика», – каже Ромі.

Це виявилося складно, але у дівчини вийшло полагодити крило, щоб метелик міг полетіти: «У якийсь момент я подумала, що у мене нічого не вийшло, метелик просто лежав на траві. Але, як тільки я підійшла ближче, він злетів».

8. Зірка американського футболу обідає з хлопчиком, якого інші діти цураються через аутизму

Цим зворушливим фото поділилася мама хлопчика. Вона пише, що, незважаючи на те що її син добрий і товариський, інші діти цураються його, оскільки у нього синдром аутизму. У більшості випадків він обідає один. Але одного разу мама хлопчика отримала це фото від своєї подруги: «Це Тревіс Рудольф, гравець в американський футбол, і він обідає з твоїм сином!»

Діти познайомилися, пообідали разом, а потім прийшли інші гравці його команди, щоб поговорити з хлопчиком.

«Я не знаю, чому ви вирішили пообідати з моїм сином, – пише мама в Facebook, – але ми вам дуже вдячні і ніколи цього не забудемо».

7. Солдат на похоронах свого найкращого друга

Кайл вперше побачив німецьку вівчарку на ім’я Бодза під час військової операції. Вони працювали разом і незабаром стали справжніми друзями. Бодза був спеціально підготовлеим собакою для пошуку вибухових пристроїв і за час своєї служби врятував не одне життя.

«Я взяв його до себе додому в той же день, коли він закінчив службу через вік, – каже Кайл. – Бодза був дивовижний: непосидючий, любив грати, а його вірність не знала меж».

Але через деякий час у Бодзи виявили невиліковне захворювання, йому стало важко ходити і навіть просто стояти на ногах, він жив в постійних муках. «Я вирішив його приспати, бо життя для нього стала нестерпним». У день, коли це сталося, Кайл точно знав, що повинен бути поруч. «Я обійняв його, коли він йшов, і наостанок він мені посміхнувся. Здається, він відчув справжнє полегшення».

6. Старий, у якого тільки що згорів будинок, обіймає своє кошеня

У пожежі Алі, пенсіонер з турецького села, і його сім’я втратили все: будинок, в якому вони жили, згорів дотла. Але, на щастя, ніхто не постраждав, пенсіонер навіть встиг винести з дому своє кошеня. Коли будинок вже палахкотів, він відшукав і врятував свого друга. Кадри, на яких старий обіймає кошеня на тлі попелища, облетіли весь світ, і люди були просто захоплені його діями.

5. Батько загиблої дівчинки попросив користувачів сайту обробити фото його дочки

«Прохання відфотошопити: після довгої боротьби моя дочка пішла з життя. Вона весь час провела в лікарнях, тому у нас не залишилося жодного фото на пам’ять, де вона була б без трубок. Будь ласка, чи може хто-небудь прибрати трубки з цього фото?»– цей запит розмістив на сайті Reddit батько Софії, яка пішла з життя всього через 6 тижнів після народження.

Через деякий час на сайті з’явилося безліч оброблених фотографій і малюнків. «Ми з дружиною хотіли всього лише одне фото на пам’ять, але неймовірна кількість людей надіслали свої фотографії, малюнки і слова підтримки. Я дуже зворушений», – пише батько Софії.

4. Кадет здійснив мрію: він закінчив військову академію і став льотчиком

На випускний церемонії Вест-Пойнта один з випускників не зміг стримати сліз.

Коли Ідраше, звичайний хлопчик з Гаїті, приїхав в США, він погано говорив англійською і навіть не сподівався, що одного разу він здійснить свою мрію, ставши військовим льотчиком. «Там, звідки я родом, люди не стають льотчиками і мріють про більш прості речі, – каже військовий. – Ми були небагаті, але батьки робили все, щоб я здобув освіту». Зрештою Ідраше відслужив в армії, вступив в одну з найпрестижніших військових академій в світі і здійснив свою мрію.

3. Санта-Клаус втішає хлопчика, чий батько серйозно хворий

Коли 12-річний Джейкоб підійшов до Санти, він не просив іграшки або новенький гаджет, його єдиним бажанням на Різдво було одужання батька. Останні 2 роки батько Джейкоба Джейсон, електрик за професією, провів в лікарні.

Фото зробила випадкова перехожа і про все розповіла в соцмережі. Воно набрало безліч коментарів і реакцій.

Користувачі, зворушені турботою хлопчика про свого батька, організували збір грошей для його лікування.

2. Більше 100 пілотів прийшли на похорон, щоб підтримати свого колегу, чия дочка загинула під час перестрілки в школі

Це фото було зроблено в день похорону Джини Роуз, жертви стрілянини в Паркленд. У цей складний для батьків Джини день більше 100 пілотів різних авіакомпаній прийшли висловити свою підтримку та вшанувати пам’ять молодої дівчини. Вишикувавшись в лінію, в формі, ці люди стали справжнім зразком солідарності і єдності, які допомагають пережити найтрагічніші часи.

1. На цьому фото матір, яка втратила дитину, і дитина, яка залишилась без батьків

Під час пологів у цієї кобили загинув лоша. Через пару днів до неї привели лоша, чия мати загинула незадовго до того. Фото було зроблено через годину після їхнього знайомства.

Поділися цими емоційними історіями з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
5
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
12
Подобається
О боже О боже
7
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 фотографій, за якими стоять до болю сумні історії.