Зніміть це негайно: що немодно використовувати в сучасному інтер’єрі


Час диктує свої правила дизайну інтер’єру. Наприклад, якщо 20-30 років тому мати килими на стінах вважалося модним і стильним, то зараз це моветон.

Редакція «Популярне» зібрала ідеї, як не варто зараз оформляти свою домівку. Взагалі, ми радимо довіритись у цьому питанні професіоналам nsdgroup.com.ua/dizajn/dizajn-i-remont-doma-professionalami/

Сучасний дизайн інтер’єру

Використання гіпсокартону в декоративних цілях

Таке зараз не в моді. Величезна кількість хвиль на стелях і на стінах, ніш, багаторівневі складні деталі з гіпсокартону перенасичують інтер’єр. А розфарбовування гіпсокартону робить інтер’єр недоладним.

Декоративні стики підлогових покриттів

Творче оформлення стиків різнопланових підлогових покриттів (вільний, по радіусу, півколом, візерунком) тільки привертає до них увагу. Стик повинен бути оформлений стримано і нейтрально, здаватися невидимим.

Однотипні візерункові шпалери на всіх стінах квартири

Зараз як альтернативу випускають колекції шпалер. У них є шпалери з однаковою структурою і схожим, але не однаковим дизайном: шпалери з візерунком для однієї стіни і фонові, поєднані з візерунком для трьох інших в кімнаті.

Неправильне використання каменю і цегли
Прикраса кутів каменем, викладання каменю вздовж стіни під кутом виглядає дивно. Такими матеріалами, як камінь або цегла, потрібно викладати весь об’єкт цілком зі збереженням рівних площин.

Фотодрук за кухонним фартухом
Фотографії повинні висіти на стінах в рамках або зберігатися в альбомах. На кухні за склом їм не місце. Там вони виглядають як ламінований папір.

Декоративні панелі, що закривають радіатори
Радіатор краще ховати під спокійними білими матеріалами або металевими гратами, але не декором. Це не те місце в квартирі, яке потрібно прикрашати.

Підходь до обстановки квартири з розумом, виробляй смак, черпай ідеї і натхнення з сучасних пабліків, присвячених дизайну інтер’єру, а також портфоліо самих дизайнерів. А ще краще — довіряй професіоналам у цій справі.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зніміть це негайно: що немодно використовувати в сучасному інтер’єрі