Пора позбуватися стереотипів! Грубі помилки в дизайні, про які ти навіть не чув.


Принцип «сам собі художник» прекрасний, якщо присутній художній смак. А якщо його немає? Багато дизайнерських ідей давно застаріли, а деякі були помилковими на самому початку. Звички вішати килими, заправляти штори, фарбувати стіни в білий – давно неактуальні. Не варто перетворювати свою квартиру в об’єкт для глузувань друзів! Поради в цій добірці ламають стандарти, використовуй їх і будь стильним!

Сучасний дизайн дому

1. Меблі уздовж стін

Один з найпопулярніших стереотипів. Багато хто вважає, що так звільняється простір. Навіть якщо у тебе маленька кімната, набагато привабливіше вона буде з лаконічною канапкою і маленьким столом.

2. Білі стіни

Ніколи не фарбуй стіни білим, це не лікарня! Ідеї сучасних будинків полягають у використанні приємних і ніжних відтінків. Меблі повинні гармонійно вписуватися в інтер’єр, перебір з кольором фону зіпсує будь-які.

3. Меблі не з комплекту

Мабуть, найгеніальніша ідея для декору! Використовуй різні за кольором крісла, стільці в кімнаті. Виглядає приголомшливо!

4. Громіздка спальня

Не купуй спальний комплект повністю, достатньо одного ліжка. Тумбочка, столик, етажерки – їх купи окремо. Вийде набагато дешевше, як мінімум.

5. Різні стільці

Геть зневіру і нудьгу на кухні! Час стандартів в минулому. Використовуй різнокольорові або кардинально різні стільці в оформленні. Головне, вони повинні бути схожими за габаритами.

6. Масивні меблі

Пам’ятай головне правило оформлення: чим менше кімната, тим менші меблі. Підлокітники, об’ємні шкіряні комплекти – це несмак. Сучасний хіт – лаконічний диван, крісла-мішки, маленькі пуфики.

7. Яскрава дитяча кімната

Не варто використовувати всі кольори веселки в дитячій. Яскраво пофарбовані стіни, перебір з декором шкодить здоров’ю! Дитяча психіка перенапружується від великої кількості фарб і дрібниць. Діти стають дратівливими, неуважними. Облаштуй дитячу в спокійних тонах, постав там якомога менше меблів, полиць. Плакати або малюнки на світлих стінах – ідеальний варіант.

8. Грубе облицювання стін

Сьогодні модно залишати стіни кімнати без фарбування. Стеж, щоб бетон або декоративна штукатурка не виглядали занадто грубо.

9. Світлі гардини

Звичка вішати світлі штори надійно закріпилася в нашій підсвідомості. Зламай цей стереотип, спробуй темні гардини, фіранки. Якщо у тебе маленька кімната – забудь про них. Завішені вікна давно не використовують в сучасних заміських будинках.

10. Несмак у ванній

Експериментуй у ванній! Не обов’язково покривати плиткою стіни від підлоги до стелі. Різноманіття сучасних водостійких матеріалів дозволяє вибрати оригінальний фон.

11. Багато джерел освітлення

Існує правило – чим більше світла, тим краще. З одного боку – так, світла кімната виглядає краще, ніж темна. Використовуй цю пораду з розумом! Не велика кількість світильників і ламп роблять кімнату світлої, а мінімум меблів, чисті стіни і відкриті вікна. Верхнє освітлення залиш для ванни або кухні як додаткове підсвічування.

Створити затишок і зробити інтер’єр багатофункціональним складно. Почни ремонт з проектування. Не допускай помилок, в чому допоможуть наші прості рекомендації. І не забудь поділитися з друзями цими ідеями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Пора позбуватися стереотипів! Грубі помилки в дизайні, про які ти навіть не чув.