Батьки думали, що донька подорожує по Азії. Через 6 тижнів їм сказали правду.


Як часто ти обудурєюш родичів та друзів, навіть якщо це для їхнього блага? Справа в тому, в 2014 році голландка Зілла ван ден Борн поділилася з усіма друзями і знайомими радісною звісткою. Зовсім скоро, говорила студентка, вона поїде в незабутню подорож по південно-східній Азії, де побачить безліч чудес і зможе відмінно відпочити.

Батькам Зілла повідомила, що дуже втомилася, і планує зробити перепочинок, щоб потім з подвійними силамивзятися за навчання. Хтось радів за неї інші заздрили їй. Але лише одна людина знала, що Зілла задумала насправді …

Серйозна і відповідальна дівчина грунтовно підготувалася до подорожі. Мандрувати Зілла збиралася лише з наплчіником, тому перед від’їздом ретельно простудіювала всі необхідні довідники і зібрала потрібні відомості. Батьки турбувалися за доньку, але тримали свої сумніви при собі.

Вранці в день від’їзду батько і мати проводили голландку на поїзд. Перед тим дівчина передала їм свій маршрут з приблизними розкладом, щоб батьки завжди знали, де вона знаходиться. Розпрощавшись з найріднішими людьми, Зілла вирушила в дорогу.

Потягом студентка прибула в місто з аеропортом, звідки їй лежала дорога в Таїланд, Камбоджу і Лаос. Уже з терміналу красуня почала надсилати близьким людям фотографії, радіючи швидкому прибуттю до екзотичних країн. Тривога батьків зменшилась, вони тепер раділи, дивлячись на доньку, що світиться від щастя!

Перед вильотом Зілла відправила татові з мамою sms, а через 14 годин ще одне, де повідомляла, що літак приземлився успішно. Як тільки голландка успішно заселилася в готель, відразу ж зробила батькам відеодзвінок. Задоволена дівчина багато розповідала про храми, побачені нею по дорозі, і екзотичну їжу.

Незабаром красуня завалила свої акаунти в соціальних мережах знімками з подорожі по Азії. Зілла багато фотографувалася на тлі знаменитих храмів. На фото дівчина виглядала не гірше супермоделей!

Крім культурної програми не забувала студентка і про відпочинок. На безлічі знімках задоволена Зілла показувала, як відпочиває на пляжі або купається в теплому морі. Друзі та родичі відчували, ніби подорожують разом з голландкою. Шкода, що все це було лише обманом.

Насправді Зілла так і не покинула Амстердам. Цілих 42 дня (весь термін свого творчої відпустки )вона провела в номері місцевого готелю. Виходячи за продуктами і засобами гігієни, дівчина як слід маскувалася, щоб її ніхто не впізнав. А коли красуня все розповіла друзям і рідним, ті страшно образилися і обурилися!

Як з’ясувалося пізніше, все, що відбувалось. було частиною грандіозного мистецького проекту студентки. Досліджуючи, як соціальні мережі спотворюють наше сприйняття, голландка вирішила перевірити, чи поведуться найближчі люди на її розіграш. Дивно, але ніхто навіть не запідозрив фальші!

Єдиним, хто знав правду, був хлопець Зілли. Користуючись підтримкою коханого, дівчина довела свій проект до логічного завершення. Ось тільки фінал виявився сумним. Дівчина зізналася: влаштовуючи подібний розіграш, вона абсолютно не подумала, як подібне шоу позначиться на почуттях рідних і близьких!

Зіллі довелося багато чого зробити для того, щоб загладити свою провину. Сама дівчина, до речі, щиросердно розкаюється. Каже, що ніколи б не почала всю цю тяганин з художнім проектом, якби знала , як відреагують на таке родичі і друзі. Ось тільки зробленого вже не повернеш.

Зате можна сказати з упевненістю: більше її близькі та друзі точно не повірять звичайній гарній картинці в соцмережах. Думаю, бідолахи назавжди засвоїли урок. А ось студентці доведеться сильно постаратися, щоб повернути втрачену довіру!

А ти заздриш тим, хто виставляє своє розкішне життя напоказ? Чи вважаєш, що це бутафорія справжнього життя?

 

Джерело: Boredomtherapy

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Батьки думали, що донька подорожує по Азії. Через 6 тижнів їм сказали правду.