Студентка виклала фото на 6-му місяці вагітності. Побачивши його, люди обурилися!


Відомо, що кожна вагітність унікальна. Деякі жінки весь термін буквально літають, заряджені незрозумілою енергією. Інші, навпаки, ледь повзають, страждаючи від токсикозу і незліченних хвороб

У когось живіт ледь видно, а у когось він мало не з перших місяців починає сильно видаватися вперед. Однак лише деякі в цьому плані здатні зрівнятися з головною героїнею нашої статті.

Дивлячись на живіт 18-річної Реанни Стівенс, неможливо здогадатися, що дівчина вже знаходиться на шостому місяці вагітності! Так-так, ти все правильно прочитав.

Студентка виклала в мережу кілька фотографій свого живота, після того як багато знайомих засумнівалися в її вагітності. Однак і тут Реанні не було спокою. Дехто навіть вважав визнання дівчини дешевою спробою набрати популярність за рахунок фігури.

Сама ж Реанна відкидає подібні звинувачення. За словами Стівенс, колись її мати опинилася в схожій ситуації. Батько Реанни була спортсменкою, і до кінця шостого місяця її вагітність зовсім не впадала в очі.

Студентці навіть довелося поділитися в мережі знімком УЗД, щоб вгамувати запал найуїдливих коментаторів. Втім, люди тут же почали звинувачувати майбутню матір. Більшість вважає, що в гонитві за красивим тілом вона просто морить себе і дитину голодом!

«Ти не прикидаєшся, адже так?», «Тобі б до лікаря сходити, подбай про малюка!», «Ти впевнена, що твоя дитина здорова?» Кожен день Реаним доводиться стикатися з тисячами подібних повідомлень.

Проте дівчина тримається молодцем. Та й дехто з коментаторів встав на її захист. Люди кажуть, що для тендітної дівчини, яка шість років займалася змішаними єдиноборствами і дотримується вегетаріанської дієти, така ситуація цілком нормальна. За їхніми словами, живіт студентки стане помітний пізніше, на сьомому-восьмому місяці.

Як бачиш, думки розділилися. Більшість, втім, впевнене: щось з Реанною нечисто.

А що думаєш з цього приводу ти? Поділися своєю точкою зору в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
3
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Студентка виклала фото на 6-му місяці вагітності. Побачивши його, люди обурилися!