Стандарти жіночої краси з минулого, які сучасній людині здадуться божевіллям.


Ідеали жіночої краси змінюються з плином часу. Також уявлення про ідеал різняться у кожного народу і навіть племені. Одні витягують шиї, інші набивають татуювання, треті перев’язують стопи.

Коли дивишся на цих жінок і те, що їм довелося пережити, починаєш цінувати сучасні погляди на зовнішність. Хоча дуже непросто слідувати їм навіть сьогодні, і час від часу ми натрапляємо на дівчат, які страждають від харчових і психічних розладів або жертв невдалих пластичних операцій. Але все одно це не порівняти з жахливими фактами знущань, які описані в цій статті.

Стандарти жіночої краси минулого

1. Лебедина шия жінок племені Каяні

У жителів цього племені своє уявлення про жіночу красу. Тут вважають, що чим довша у представниці жіночої статі шия, тим вона ближча до ідеалу. У гонитві за мрією маленьким дівчаткам вже у віці 5 років одягають 6 латунних кілець, поступово додаючи нові, і так до кінця життя.

2. Перев’язування стоп

У Китаї справи йшли дуже суворо, так як ноги нормальних розмірів тут вважалися справжньою потворністю. А дружина з маленькою ніжкою була втіленням фантазій кожного чоловіка. Тому з дитячих років дівчаткам загинали всередину пальці і туго перев’язували стопи, змушуючи носити взуття дуже маленького розміру. Ця процедура була дуже болючою.

3. Татуювання-усмішки у жінок народності айну

Куточки рота надрізали і заливали золою. Вважалося, що такий ритуал принесе сімейне благополуччя і спокійне загробне життя. Також татуюваннями покривали руки жінок. За цими знаками можна було визначити сімейний стан, наявність дітей і інші характеристики людини. Зараз нащадки цього племені наносять подібні татуювання-малюнки тільки на час святкувань.

4. Свинцева пудра

Пудрою з вмістом свинцю користувалися жінки в XVII столітті. З її допомогою можна було отримати гарний колір обличчя, приховавши всі дефекти. Але крім рівної на вигляд шкіри, подібна косметика приносила параліч, рак мозку і інші фатальні захворювання.

5. Татуювання жінок племені Апатаніс

Жінки цього племені намагалися виглядати якомога менш привабливими, роблячи тату на обличчі і тунелі в носі і вухах, щоб їх не забирали в дружини представники інших племен.

6. Радіоактивна косметика

Косметика з вмістом хлористого торію і бромистого радію користувалася популярністю в 30-х роках. Її рекламували як диво-засіб, який позбавляє від всіх проблем зі шкірою і робить її фантастично привабливою. Але ніхто не говорив бідним жінкам, що після її застосування може відвалитися щелепа.

7. Стрічкові черв’яки

Існували пігулки, всередині яких були яйця стрічкового хробака. Всю їжу замість господині поглинала це істота, яка в окремих випадках досягала 30 метрів в довжину.

8. Миш’як

Миш’як повинен був надати обличчю квітучий вигляд, очам блиск, а тілу – привабливу округлість. Прийом потрібно було починати з одного зернятка і поступово підвищувати дозу. Вживання миш’яку прирікало людину робити це все життя, так як припинення загрожувало смертю.

9. Беладонна

Соком цієї ягоди жінки закапували очі. Від цього вони набували блиску, а зіниці розширювалися. Правда, закінчувалося це найчастіше сліпотою.

10. Корсети

Корсети були зроблені з китового вуса і тягнули жіноче тіло, часто деформуючи і калічачи внутрішні органи.

11. Фарбування ніг
Голі жіночі ноги вважалися верхом непристойності, а витрачати гроші на нейлонові колготки було неприпустимою розкішшю. В результаті щоранку дівчата фарбували ноги спеціальною фарбою, що імітувала темні колготки. Більш заможні могли собі дозволити ввечері фарбу змити, щоб дати шкірі дихати, а бідні дівчата носили її, поки не зітреться. Фарба у багатьох викликала алергію, але вибору не було.

Неймовірно, на що тільки не йшли жінки, щоб суспільство і чоловіки вважали їх красивими. Залишається тільки зітхнути з полегшенням, що ми не живемо в той час, коли обов’язковим вважалося перев’язування стоп або дуже тугі корсети. Поділися цими шокуючими фактами зі своїми друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Стандарти жіночої краси з минулого, які сучасній людині здадуться божевіллям.