Невтішні новини: за 4 роки зріст Шумахера зменшився на 14 см, а вага – на 29 кг…


Коли я свого часу починала стежити за гонками «Формули-1», Міхаель Шумахер здавався інопланетянином, який приїхав на нашу планету, щоб показати людям, як потрібно керувати болідом. Багато його рекордів залишаються не побитими досі. Також є величезна кількість шанувальників, які вважають Міхаеля найкращим гонщиком за всі часи.

В кінці грудня 2013 Міхаель разом з сином і друзями вирушив на гірськолижний курорт Мерібель. Катаючись, чоловік з’їхав на непідготовлений схил. Через свіжий сніг Шумахер не помітив камінь, за який спіткнувся. Після падіння і удару головою об скелю тріснув навіть шолом, який був на голові у гонщика.

Спочатку здавалося, що травма не настільки серйозна. Але вже під час транспортування гонщика на вертольоті довелося зробити вимушену посадку, щоб підключити його до апарату штучної вентиляції легенів.

З тих пір про стан гонщика ходить багато чуток, але всі вони спростовуються прес-службою Міхаеля, працівники якої, схоже, самі не володіють інформацією в повному обсязі.

Одного разу менеджер Шумахера Сабіна Кхем повідомила, що стан здоров’я Міхаеля не є суспільно значущою інформацією, тому ніякої інформації з цього приводу давати не будуть.

Відомо, що кожного тижня на підтримку життєвих функцій Шумахера витрачається близько 135 000 євро. За 4 роки родичі гонщика витратили 16 мільйонів євро. Для цього був проданий особистий літак і будинок в Норвегії.

Поки гонщик лежить прикутий до ліжка, його зріст зменшився з 174 см до 160 см, а вага з 74 кг до 45 кг.
Нещодавно з’явилася інформація, що Шумахера незабаром повинні перевезти в США, де у сім’ї є власна ферма.

Доктор Марк Уікс, чия клініка знаходиться в Далласі, стверджує, що володіє набагато більшим досвідом в лікуванні подібних травм, ніж європейські світила медицини. Переїзд в Штати дає додаткову надію рідним і близьким гонщика.

Пропонуємо насолодитися кращими моментами в кар’єрі цього великого гонщика…

Нам залишається тільки сподіватися, що трапиться справжнє медичне диво, і Міхаель зможе повернутися до нормального життя. Величезна кількість шанувальників таланту гонщика щодня моляться за його одужання.

Своїми спогадами, пов’язаними з цим видатним спортсменом, можеш поділитися в коментарях до цього матеріалу!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Невтішні новини: за 4 роки зріст Шумахера зменшився на 14 см, а вага – на 29 кг…