ОСКАР-2019: список всіх переможців головної кінопремії року.


Найвідоміші зірки Голлівуду традиційно зібралися в Dolby Theatre, щоб отримати заповітні статуетки і підтримати своїх колег. Стало відомо, хто увійшов в число щасливчиків і став переможцем премії Оскар-2019.

Найкращий фільм

«Чорна пантера» – режисер Райан Куглер
«Чорний клановец» – режисер Спайк Лі
«Богемська рапсодія» – режисер Брайан Сінгер
«Фаворитка» – режисер Йоргос Лантімос
«Зелена книга» – режисер Пітер Фарреллі
«Рома» – режисер Альфонсо Куарон
«Народження зірки» – режисер Бредлі Купер
«Влада» – режисер Адам Маккей

Найкращий актор

Крістіан Бейл – «Влада» (за роль Діка Чейні)
Бредлі Купер – «Народження зірки» (за роль Джексона Мейн)
Віллем Дефо – «Ван Гог. На порозі вічності »(за роль Вінсента ван Гога)
Рамі Малек – «Богемська рапсодія» (за роль Фредді Меркьюрі)
Вігго Мортенсен – «Зелена книга» (за роль Френка Валлелонга)

Найкращий актор другого плану

Махершала Алі – «Зелена книга» (за роль Дона Ширлі)
Адам Драйвер – «Чорний клановец» (за роль Фліпа Циммермана)
Сем Елліотт – «Народження зірки» (за роль Боббі)
Річард Е. Грант – «Чи зможете ви мене пробачити?» (За роль Джека Хока)
Сем Рокуелл – «Влада» (за роль Джорджа Уокера Буша)

Найкраща акторка

Ялицево Апарісіо – «Рома» (за роль Клео)
Гленн Клоуз – «Дружина» (за роль Джоан Каслман)
Олівія Колман – «Фаворитка» (за роль королеви Анни)
Леді Гага – «Народження зірки» (за роль Еллі)
Мелісса Маккарті – «Чи зможете ви мене пробачити?» (За роль Лі Ізраель)

Найкраща акторка другого плану

Емі Адамс – «Влада» (за роль Лінн Чейні)
Марина де Тавіра – «Рома» (за роль Софії)
Реджина Кінг – «Якщо Біл-стріт могла б заговорити» (за роль Шерон Ріверс)
Емма Стоун – «Фаворитка» (за роль Ебігейл Машем)
Рейчел Вайс – «Фаворитка» (за роль леді Сари)

 

Найкращий режисер

Спайк Лі – за фільм «Чорний клановец»
Павло Павліковський – за фільм «Холодна війна»
Йоргос Лантімос – за фільм «Фаворитка»
Альфонсо Куарон – за фільм «Рома»
Адам МакКей – за фільм «Влада»

Найкращий фільм іноземною мовою

Капернаум (Ліван)
Холодна війна (Польща)
Робота без авторства (Німеччина)
Рома (Мексика)
Магазинні злодюжки (Японія)

Найкращий композитор

Людвіг Йоранссон – «Чорна Пантера»
Теренс Бланшар – «Чорний клановец»
Ніколас Брітелл – «Якщо Біл-стріт могла б заговорити»
Олександр Деспла – «Острів собак»
Марк Шеймен – «Мері Поппінс повертається»

Найращий оригінальний сценарій

Дебора Девіс і Тоні Макнамара – «Фаворитка»
Пол Шредер – «Щоденник пастиря»
Нік Валлелонга, Брайан Каррі, Пітер Фарреллі – «Зелена книга»
Альфонсо Куарон – «Рома»
Адам Маккей – «Влада»

Найкращий адаптований сценарій

Джоел Коен і Ітан Коен – «Балада Бастера Скраггс»
Чарлі Вачтел, Девід Рабинович, Кевін Уіллмотт і Спайк Лі – «Чорний клановец»
Ніколь Холофсенер і Джефф Вітт – «Чи зможете ви мене пробачити?»
Баррі Дженкінс – «Якщо Біл-стріт могла б заговорити»
Ерік Рот, Бредлі Купер і Уїлл Феттерс – «Народження зірки»

Найкращий оператор

Лукаш Жал – «Холодна війна»
Роббі Райан – «Фаворитка»
Калеб Дешанель – «Робота без авторства»
Альфонсо Куарон – «Рома»
Меттью Лібатік – «Народження зірки»

Найкращі візуальні ефекти

«Месники: Війна нескінченності»
«Крістофер Робін»
«Першому гравцеві приготуватися»
«Людина на Місяці»
«Хан Соло: Зоряні війни. історії »

Найкращий дизайн костюмів

«Чорна Пантера»
«Фаворитка»
«Мері Поппінс повертається»
«Балада Бастера Скраггс»
«Дві королеви»

Найкращий грим і зачіски

Йоран Лундстрём і Памела Голдаммер – «На кордоні світів»
Дженні Шіркор, Марк Пилчер і Джессіка Брукс – «Дві королеви»
Грег Кенном, Кейт Біско і Патриція Дехане – «Влада»

Найкращий художник-постановник

Ханна Бічлер (постановник), Джей Харт (декоратор) – «Чорна Пантера»
Фіона Кромбі (постановник), Еліс Фелтон (декоратор) – «Фаворитка»
Нейтан Краулі (постановник), Кеті Лукас (декоратор) – «Людина на Місяці»
Джон Світ (постановник), Гордон Сім (декоратор) – «Мері Поппінс повертається»
Еухеніо Кабальєро (постановник), Барбара Енрікес (декоратор) – «Рома»

Найкращий анімаційний фільм

«Суперсімейка 2»
«Острів собак»
«Мірай з майбутнього»
«Ральф проти інтернету»
«Людина-павук: Через всесвіти»

Найкращий документальний фільм

«Вільний підйом поодинці» (Елізабет Чаї Васархелі, Джиммі Чин, Еван Хейс і Шеннон Дилл)
«Округ Хейл вранці і ввечері» (Рамелл Росс, Джослин Барнс і Су Кім)
«З думкою про прірву» (Бінг Лью і Дайан Куон)
«Про батьків і синів» (Талал Дерк, Ансгар Фрера, Єва Кемма і Тобіас Н. Зіберт)
RBG (Бетсі Уест і Джулі Коен)

Найкращий короткометражний фільм

«Затримання»
«Дикун»
«Маргарита»
«Матір»
«Шкіра»

Найкращий короткометражний документальний фільм

«Капосна вівця»
«Кінець гри»
«Шлюпка»
«Ніч в саду»
“Крапка. Кінець пропозиції »

Найкращий короткометражний анімаційний фільм

«Поведінка тварин»
«Бао»
«Пізній полудень»
«Один маленький крок»
«Вихідні»

Найкращий монтаж

Беррі Александер Браун – «Чорний клановоц»
Джон Оттман – «Богемська рапсодія»
Йоргос Мавропсарідіс – «Фаворитка»
Патрік Дж. Дон Віто – «Зелена книга»
Хенк Коруін – «Влада»

Найкращий монтаж звуку (sound editing)

Бенджамін А. Бьортт і Стів Боддекер – «Чорна Пантера»
Джон Уорхерст і Ніна Хартстоун – «Богемська рапсодія»
Ай-Лінг Лі і Мілдред Айатру Морган – «Людина на Місяці»
Ітан Ван дер Рін і Ерік Аадаль – «Тихе місце»
Серхіо Діас і Скіп Ліевсі – «Рома»

Найкраще зведення звуку

Стів Боддекер, Брендон Проктор і Пітер Девлін – «Чорна Пантера»
Пол Мессі, Тім Кавагін і Джон Казали – «Богемська рапсодія»
Джон Тейлор, Френк А. Монтаньє, Ай-Лінг Лі і Мері Х. Елліс – «Людина на Місяці»
Скіп Ліевсі, Крейг Хеніган і Хосе Антоніо Гарсія – «Рома»
Том Озаніч, Дін Зупанчіч, Джейсон Рудер і Стівен Морроу – «Народження зірки»

Найкраща пісня

All The Stars ( «Чорна пантера»)
When A Cowboy Trades His Spurs for Wings ( «Балада Бастера Скраггс»)
Shallow ( «Народження зірки»)
I’ll Fight (RBG)
The Place Where Lost Things Go ( «Мері Поппінс повертається»)

І наостанок не можемо оминути цю прекрасну пісню!

А ти дивися Оскар цього року? Які фільми уже переглянув? Ділися з нами у коментарях!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ОСКАР-2019: список всіх переможців головної кінопремії року.