В аеропорту собака вирвалась з рук хазяйки і підбігла до незнайомця. Чоловік дістав телефон…


Веселі, люблячі і віддані коргі – незмінні лідери мільйонів собачників по всій земній кулі. Спочатку пси цієї породи допомагали пастухам. А за легендою, перших цуценят коргі подарували людям феї, які використовували кумедних собак як верхових і в’ючних тварин.

Тому, мовляв, на спині коргі досі можна розгледіти мітку від сідла. Подібну собаку просто так роздобути складно. Ось чому Медісон Палм, головна героїня нашої статті, дуже здивувалася, побачивши в інтернеті оголошення: «Подарую 7-річну коргі. Хто перший приїде, тому й дістанеться».

Прибувши за вказаною адресою, дівчина злякалася. У дворі старого, застарілого будинку догнивали 20 автомобільних корпусів, всюди носилися вкрай запущені собаки, а в повітрі стояв страшний сморід. Однак коргі на ймення Кора практично відразу сама знайшла майбутню господиню. Притулившись до ноги незнайомки, бідолаха геть відмовлялася йти!

Розмовляючи з власницею собаки, Медісон відчувала лише огиду. У житті Кора пройшла лише один курс щеплень, і то у заводчика, ще цуценям. Кожну тічку нещасна справно вагітніла, і за сім років принесла близько сотні цуценят. У бідолахи ніколи не було ні нашийника, ні миски. Харчувалася вона лише недоїдками зі смітника або ж тим, що жбурнуть її не надто щедрі господарі.

Рішення було прийнято миттєво. З того дня Кора жила у Медісон. Дівчина думала, що собака, яка сім років бачила від людей лише недбалу жорстокість, буде недовірливою і дикуватою. Але незабаром вона виявила: у симпатичної коргі є абсолютно особливий дар!

July 2017 ——-> December 2017

A post shared by Cora the Explorer ?? (@the.corgi.cora) on

Все почалося в аеропорту, де Палм разом з відмитою дочиста собакою чекали свого рейсу.

When ur hoomans takin too dang long and you gotta take a lil naps ??

A post shared by Cora the Explorer ?? (@the.corgi.cora) on

Раптово Кора стрепенулася і кинулася до смутного незнайомця, що не піднімав очей від ноутбука. Побачивши перед собою усміхнену на всю пащу коргі, чоловік не злякався, а навпаки, розплакався від щастя!

Перелякана Медісон знайшла в собі сили запитати, чи не заважає незнайомцю тварина. Той же, щасливо погладжуючи Кору, лише відповів: «Ні-ні. Просто вчора я втратив свою собаку».

Сумний чоловік веселішав прямо на очах. А Кора, здавалося, всіляко намагалася полегшити цей процес. Так, наприклад, коли незнайомець захотів її сфотографувати, розумна собака спеціально півхвилини сиділа смирно.

Пізніше з’ясувалося: коргі якимось чином відчуває людей з вагою на душі і прагне їм допомогти як може. Медісон лише дивується, не розуміючи, як тварина, об яку сім років витирали ноги, може дарувати людям стільки любові!

Страшно навіть уявити, яка доля чекала б Кору, якби  Медісон в той день не побачила дивне оголошення в мережі. Тепер, однак, коргі живе серед друзів, її люблять і про неї по-справжньому дбають.

Difficult roads often lead to beautiful destinations ??✈️

A post shared by Cora the Explorer ?? (@the.corgi.cora) on

I helped.

A post shared by Cora the Explorer ?? (@the.corgi.cora) on

August 2017 ——-> February 2018

A post shared by Cora the Explorer ?? (@the.corgi.cora) on

Сама ж коргі віддана своїм новим господарям до мозку кісток і ніколи не пропустить нагоди допомогти людині з раною на серці. Якщо ти теж вважаєш, що собаки – найвіданніші тварини на Землі, ділись цим посиланням.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

В аеропорту собака вирвалась з рук хазяйки і підбігла до незнайомця. Чоловік дістав телефон…