10 історій, які показують, що краще не вести себе як дурень.


Стародавні народи ще до винаходу писемності закріпили в усному праві принцип таліона: «Око за око, зуб за зуб».

Відповідно до такого припису, порушник норм моралі і права карався відповідно нанесеному ним збитку, виходячи з тяжкості скоєного ним злочину. Тобто родичі убитого мали повне право робити замах на життя вбивці.

Герої нашої статті діють за тим же принципом, хоча і не так кровожерливо. Ми ж рекомендуємо тобі дотримуватися настанови мудрого Ганді: «Око за око призведе до сліпоти світу». Втім, це не заважає тобі трохи повеселитися.

1. Помста ботана

На уроці місцевий заучка поставив на місце дурну однокласницю.
Дівчина: «Чортів ботанік!»
Учитель: «Припини, одного разу він може стати твоїм начальником».
Ботанік: «Навряд чи, я не збираюся ставати сутенером».
Весь клас випав…

2. Поставили дурнувату матусю на місце

«Я працюю психологом з дітьми, у яких є проблеми в розвитку і частенько ходжу в торговий центр зі своїми маленькими пацієнтами. Один з них, Сіна, страждає аутизмом. Дитина дуже любить музику, тому ми з ним годинами просиджуємо в музичному відділі. Тут жінки грають на фортепіано, а він підтанцьовує в такт і плескає.

Одного разу до нас підійшла жінка з дітьми і попросила вгамувати дитину, мовляв він занадто гучний і взагалі таким тупим не слід виходити в суспільство. Потім вона підійшла до піаністки і попросила дати зіграти її чудовому синочку на фортепіано.

Піаністка відповіла, що не вітає такого поводження з відвідувачами і попросила її піти з її унікальною дитиною подалі. Матуся залишилася стояти як укопана».

3. А вона не пробачає зради

«Коли ми з моїм колишнім чоловіком ще були одружені, я підозрювала його в тому, що він ходить наліво. Знайшовши у нього в машині пачку презервативів, я проколола кожну обгортку і протримала їх цілу годину в соку дуже пекучого перцю. Потім я непомітно повернула презервативи на місце.

Чоловік сказав, що поїде допомогти мамі на 3 години. Повернувшись, він побіг до морозильника за льодом. У нього страшно пекло в паху. Незабаром мені зателефонувала подруга і повідомила, що після сексу з її хлопцем у неї там все горить.

Тепер у мене немає ні чоловіка, ні подруги».

4. Зла бабуся

«Мені набридли ваші вічні чвари через мою спадщину. Я вас всіх провчу! Буду розміщувати платні оголошення у всіх журналах з моїм фото, поки не витрачу всі статки. Цілую!»

5. Серденько пустує, кажеш?

«Я працював рятувальником у парку водних атракціонів, в якому щодня відпочивали тисячі відвідувачів. Для них стоять столики, за якими вони можуть швидко перекусити і звільнити їх для інших людей.

В один із днів жінка зайняла 2 столи і цілих 8 стільців. Бачачи, що вона не збирається йти, я підійшов до неї і попросив звільнити місце. Вона мені заявила, що у неї хворе серце. Я залишив немічну жінку і забув про це.

Того ж вечора та сама тітонька зі своїми друзями прийшла покататися на водній гірці. Я зупинив її, заявивши, що атракціон – екстремальний, тому я не пущу її сюди з хворим серцем. Жінка почала запевняти, що з серцем у неї все в порядку. Але я був невблаганний. Бачив би ти її вираз обличчя!»

6. Помста бродячих собак.

Автомобіліст штовхнув одну з них, вона повернулася з підмогою, щоб розвалити його машину.

7. Тату на пам’ять

«Мій хлопець зрадив мене, але я про це дізналася. Я вирішила покарати його, запропонувавши нам обом зробити татуювання, які символізують нашу любов. Як тільки йому набили тату, я розвернулася і пішла».

8. Сюрприз в туалеті

«Я переспав з дівчиною, а на ранок вона мене обрадувала тим, що у неї є хлопець. Я прикріпив записку на нижню частину кришки унітазу. Сподіваюся, він її прочитав.

У записці я написав: “Ця дівчина заявила мені, що у неї є хлопець тільки після того, як ми переспали. Будь я на твоєму місці, я б хотів знати про таке. Пробач, братюню”».

9. Не залишай свою собаку одну в машині. Ти можеш пошкодувати про це.

10. Друг перебив татуювання після розлучення. Він вирішив показати, наскільки змінилася його дружина за ці роки.

Помста – страва, яку подають холодною. Однак не варто бути злопам’ятним. Господь велів нам прощати.

Який випадок тебе зачепив найбільше? Пиши нам коментарі та поділися постом з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 історій, які показують, що краще не вести себе як дурень.