Неврологи б’ють на сполох! Всім жінкам потрібно прислухатися до цієї поради…


Сон – життєво важливий для організму процес, який допомагає відновлюватися після трудового дня. Скільки часу потрібно йому приділяти? У чому полягає різниця між чоловічою і жіночою потребою у відпочинку? Про це далі в статті.

Скільки потрібно спати

1. Дами, готуйтеся до сну!

Складність функціонування жіночого мозку обумовлює необхідність в додатковому відпочинку. Джим Хорн, професор Університету Лафборо в Англії, говорить: «У жінок нестача сну міцно асоціюється з високим рівнем психологічного навантаження, а також зі значним почуттям незахищеності, депресії і злоби. У чоловіків такий зв’язок відсутній».

2. 8 годин? Зовсім необов’язково…

Скільки ж потрібно спати людині? Звичні вісім годин сну за ніч підходять далеко не всім – для більшості людей семи годин буває цілком достатньо. Проте професор Хорн нагадує, що жіночий мозок «має відмінну від чоловічої, більш складну структуру, тому його потреба в сні трохи вище».

3. Чому мозок жінок працює складніше?

У порівнянні з чоловіками, жінки більш схильні до багатозадачності і використовують свій мозок в посиленому режимі. Відповідно, їм для відновлення потрібно більше часу, а сон, як ніщо інше, це відновлення забезпечує.

На питання, у скільки потрібно лягати спати, кожен відповідає сам. Рекомендований час відходу до сну – приблизно половина одинадцятого. Так ти зможеш захопити найкорисніший «сон краси», який триває тільки до півночі і відбивається на стані твого організму весь наступний день.

4. Як щодо втомлених чоловіків?

Професор Хорн зазначає, що чоловікам, робота яких пов’язана з прийняттям багатьох рішень, також може знадобитися надмірна кількість сну. Але навіть в цьому випадку у жінки необхідність у відпочинку буде більша.

А ти встигаєш відпочивати повноцінно? Розкажи нам про це в коментарях нижче.

Не забудь запитати у близьких, як вони почувають себе, і обов’язково поділися з друзями корисною інформацією в соціальних мережах.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Неврологи б’ють на сполох! Всім жінкам потрібно прислухатися до цієї поради…