Топ-8 скандальних витівок українського пранкера Віталія Седюка.


Напевно, немає людини, яка б не чула про скандал, у якому взяв участь український пранкер Віталій Седюк, під час виступу Джамали на Євробаченні.

За словами відомого українського шоумена Сергія Притули, Віталій показав себе з поганої сторони ще під час корпоративу, коли прийшов працювати на «Новий Канал». Це був найкращий практикант за всю історію телепередачі «Підйом», проте Седюк не пройшов перевірку корпоративами. Не будемо вдаватися в подробиці, але в кінці вечора Віталій отримав стусанів від Сергія Притули.

Виховні заходи наставника, напевно, не допомогли… Представляємо твоїй увазі 8 найскандальніших витівок Віталія Седюка.

1. Гола п’ята точка під час виступу Джамали, 2017 рік

За словами Седюка, він потрапив в зал, де проходив фінал, без квитка і журналістської акредитації. Для чого він це зробив? Щоб зайвий раз розпіарити свою персону.

На питання суду, чому він оголився саме під час виступу Джамали, а не тоді, коли виступав інший учасник, пранкер відповів: «Я потрапив в зону, де була маленька сцена, а не біля великої. А на маленькій сцені виступали переможець Сальвадор Собрал і Джамала. Мені було шкода португальця, я був теж поруч з ним, але я подумав, що через проблеми з серцем воно могло у нього зупинитися».

А тепер давай повернемося на кілька років назад.

2. Невдалий поцілунок з Віллом Смітом, 2012 рік

Варто відзначити, спроба нападу на Вілла Сміта під час прем’єри «Люди в чорному — 3» видалася невдалою. Седюк отримав від Вілла Сміта на горіхи.

3. Седюк отримує премію Grammy замість Адель, 2013 рік

Традиційний сюжет… Скандальний журналіст потрапив на захід без акредитації і вхідного квитка. Він навіть сидів у першому ряду поруч з Тімберлейком, Бейонсе і Стінгом. Охоронці не встигли відреагувати, коли пранкер вийшов на сцену за нагородою. Зате Джей Ло не розгубилася.

4. Косплей на Бьорк на церемонії вручення премії «Оскар», 2013 рік

Незважаючи на те, що організатори «Оскара» надіслали Віталію Седюку попередження ще до початку церемонії, щоб він не смів з’являтися на заході, Седюк проігнорував загрозу і на зло всій Кіноакадемії проник туди в якості репортера, надівши костюм лебедя. Правда, як і обіцяли організатори, з «Оскара» пранкер потрапив до в’язниці.

5. Він притиснувся до геніталій Леонардо Ді Капріо, до речі, в тому ж 2014 році.

6. 2014 рік взагалі був у Віталія насиченим. Він пройшовся по червоній доріжці балу Інституту костюма Met Gala.

7. Бійка з Бредом Піттом теж була в 2014 році.

 

8. У цьому ж році весь світ гудів про те, як Седюк поцілував зад Кім Кардашьян.

Хто на що здатний… Своєї мети Віталій, звичайно, домігся, адже тепер про нього говорить весь світ. До того ж, на таких витівках він напевно заробляє хороші гроші. Однак кому потрібна слава за рахунок ганьби інших? Ти як вважаєш?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Топ-8 скандальних витівок українського пранкера Віталія Седюка.