Скандальна підримка канадських фігуристів змусила їх змінити програму. Вийшло неперевершено!


Нести прапор своєї країни на Олімпіаді – це величезна честь, якої удостоюються тільки найкращі спортсмени. На змаганнях, що нещодавно почалися в корейському місті Пхенчхан, попереду канадської збірної йшли фігуристи Тесса Верчу і Скотт Моїр.

Вони вже вигравали золоті медалі в танцях на льоду на іграх у Ванкувері в 2010 році. У Сочі вони двічі завойовували срібло. Уже в Кореї збірна Канади (в їх числі Скотт і Тесса) встигла виграти золото в командних змаганнях з фігурного катання. Крім того, Тесса і Скотт тричі вигравали чемпіонат світу.

Перед Олімпіадою фігуристи встигли показати себе ще й як вельми моральні особистості. Справа в тому, що в їх довільній програмі була одна підтримка, яка наробила багато шуму. Скотт піднімав Тессу, і на деякий час його обличчя виявлялося в районі промежини дівчини…

Пара вирішила, що Олімпіада – це змагання, яке дивляться по всьому світу як дорослі, так і діти. Тому вони трохи змінили підтримку, позбувшись цього пікантного моменту.

Коментуючи це рішення, Скотт сказав, що в першу чергу вони керувалися естетичними міркуваннями. Вони просто переглянули свій виступ в сповільненій зйомці і зрозуміли, що попередній варіант виглядає негарно.

Багато шанувальників фігурного катання не впустили можливість трохи пожартувати. Серед коментарів в мережі можна було знайти і щось на зразок: «Ну слава Богу! Тепер мені знову не соромно дивитися фігурне катання разом з мамою».

У будь-якому випадку рішення канадців пішло тільки на користь. Принаймні воно не завадило їм стати дворазовими олімпійськими чемпіонами, а люди, які бачили в виступі пари якийсь натяк на вульгарність, вдячні їм за подібне рішення.

Ось так в такий, здавалося б, красивий і естетичний вид спорту, як фігурне катання, втрутилися якісь розмови про вульгарність. З упевненістю можна сказати, що з цієї ситуації канадці вийшли з честю. Давай побажаємо їм успіхів в особистих змаганнях!

А як ти вважаєш, в цій підтримці були якісь натяки на вульгарність? Неодмінно поділися своєю думкою в коментарях до цього матеріалу!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Скандальна підримка канадських фігуристів змусила їх змінити програму. Вийшло неперевершено!