Меланья Трамп потрапила у скандал під час поїздки в центр захисту дітей іммігрантів. Усе через напис на куртці…


Кілька тижнів американська преса гула через зникнення першої леді США, яка після операції довгий час не з’являлася на публіці. Як тільки Меланья Трамп знову почала виходити в світ, навколо неї вибухнув черговий скандал.

21 червня перша леді несподівано для всіх прибула в центр утримання дітей нелегальних мігрантів на американо-мексиканському кордоні. Однак всіх здивувало не те, що візит не був анонсований, а вибір гардеробу дружини Дональда Трампа.

Меланья вирушила в Техас в куртці бренду Zara, на якій красувався напис: «Мені дійсно плювати. А тобі?». Незважаючи на те, що в притулок вона прибула вже в іншому одязі, багато хто сприйняв це як демонстрацію того, що їй насправді плювати на проблеми мігрантів.

Офіційному представнику першої леді довелося прокоментувати ситуацію: «Це куртка. Вона не несла прихованого послання. Після важливого сьогоднішнього візиту до Техасу я сподіваюся, ЗМІ не збираються зосередитися на її гардеробі».

Президент США теж встиг заступитися за дружину. У своєму Твіттері він вказав, що напис на куртці був зверненням до брехливим ЗМІ: «Меланія дізналася, наскільки вони нечесні, і тепер їй дійсно наплювати!»

Багатьох американських знаменитостей не задовольнило це пояснення. Режисер Джадд Апатоу дозволив собі критику президентського подружжя: «Ці люди за межею фантастики. Таке неможливо уявити навіть у найгірших кошмарах .

Можливо, цей напис на спині першої леді США ставилася до всіх тих, хто в кожному образі Меланку шукає якийсь підтекст? Ось на думку всіх цих людей дружині Дональда Трампа точно плювати!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Меланья Трамп потрапила у скандал під час поїздки в центр захисту дітей іммігрантів. Усе через напис на куртці…