Спочатку я не зрозуміла, що це. Але, коли підійшла ближче, моєму захопленню не було меж…


У світі повно негативу. Суспільство звикло до того, що його лякають тривожними новинами, нестабільністю, війнами. Більш того, люди хочуть боятися, адже у розміреному житті, заповненому щоденною рутиною, дуже не вистачає того самого адреналіну, від якого серце починає битися частіше.

На творчість лишається все менше часу. Щоб усвідомити прекрасне, потрібно налаштуватися на певну хвилю. Але хіба можна все встигнути у повсякденній лихоманці?  На щастя, є люди, які свідомо займаються пошуком чогось небуденного. Ми не могли пройти повз такої краси, тому з радістю хочемо поділитись з вами неймовірними роботами Хусейна Шахіна.

Хусейн Шахін народився і виріс в Туреччині. Зараз фотохудожник працює у Стамбулі. Він фотографує пам’ятки, красиві пейзажі, тварин і поєднує зібрані кадри, перетворюючи їх на витвір мистецтва. Фотоманіпуляції Шахіна розширюють межі людської уяви. В результаті виходять картини, які виглядають як найсміливіші сни!

Ми розучилися мріяти по-справжньому. Частіш за все наші мрії не йдуть далі крутого автомобіля, стабільного доходу і затишного гніздечка.

Головною особливістю робіт Шахіна є їх абсолютна безшовність, через що вони виглядають неймовірно реалістично!

Картини Хусейна Шахіна покликані не лише захоплювати. У них підіймаються важливі проблеми, такі як війна і екологія.

Стамбульський фотохудожник не просто склеює різні фотографії, він створює нову реальність, не вдаючись при цьому до вимислу: всі фантастичні картини створені з реальних об’єктів.

Багато хто з митців намагається робити щось схоже, але Хусейн бере природністю і яскравими образами, які зрозумілі абсолютно кожному. Ти дійсно віриш у те, що ти бачиш.

Здається, йому вдалося створити дуже реалістичний сюрреалізм. Ці фотографії розширюють нашу свідомість, створюючи новий простір, у якому можна вмістити будь-яку фантазію.

Якби ти міг уявити собі мрію, як би вона виглядала? Можливо, як одна з цих фотографій? Ми впевнені, що так!

На сьогоднішній день Хусейн Шахін зібрав майже 190 тисяч підписників в Інстаграмі. Звісно, це зовсім небагато в порівнянні з Кім Кардашьян! Але, хто знає, можливо, мільйони людей, які з нетерпінням чекають чергової витівки від пишнотілої красуні, колись натраплять на роботи і цього талановитого фотохудожника. Нехай тобі щастить, Хусейне!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Спочатку я не зрозуміла, що це. Але, коли підійшла ближче, моєму захопленню не було меж…