Викриття століття: 13 сімей, які таємно керують світом.


Існує думка, що у нашому світі є усього 13 сімей, які володіють 99 % світового багатства, залишаючи лише 1 % для простого народу.

Перш ніж прочитати наступну статтю, необхідно усвідомлювати, що ми просто висвітлюємо популярну точку зору про всесвітню змову. Це всього лиш теорія, і ти вибираєш: вірити у це чи ні.

Згідно теорії змови, нашим світом керують могутні сім’ї ілюмінатів. Вони таємно контролюють уряд, ЗМІ і фінансові установи. У руках цих 13 могутніх сімей знаходиться необмежена влада.

Тіньові сили стоять за створенням «Нового світового порядку» і поступово реалізують свій план по встановленню повного контролю над людством і ресурсами нашої планети.

Експерти називають цей план «тоталітаризмом навшпиньки», оскільки сильні світу цього поступово, крок за кроком закручують гайки і залазять своїми щупальцями у наші кишені і розум.

На вершині цієї секретної організації стоїть «Рада 13». Це елітний клуб наймогутніших родин планети, які вирішують наші долі.

Влада знаходиться в руках цих тринадцяти, і можливості подати заявку на вступ у їх клан практично не існує. Вони вважають себе нащадками древніх богів та володарями Землі.

Ось список цих сімей: Ротшильд (Байєр або Бауер), Брюс, Кавендіш (Кеннеді), Медічі, Ганновер, Габсбург, Крупп, Плантагенетів, Рокфеллер, Романов, Сінклер (Сент-Клер), Варбург (дель Бланко), Віндзор (Саксен- Кобург-Готі).

Можливо, це далеко не повний список, але саме ці династії вирішують долю світу. Найвпливовіша — династія Ротшильдів. Їх багатство налічує приблизно 500 трильйонів доларів! Це більше, ніж бюджет будь-якої з існуючих країн.

Сім’ї здійснюють свій вплив за допомогою мережі підконтрольних особисто їм організацій.

Серед них: Лондонське Сіті — фінансовий центр; Федеральна резервна система США — приватний банк; Ватикан — ідеологічний центр; Вашингтон — військовий, стратегічний і політичний центр прийняття рішень.

Промивання мізків

Існуюча система освіти націлена на вирощування бездумних рабів, які будуть покірно працювати, виконувати накази і збагачувати ту саму еліту. Школи та інститути не вчать думати, вони змушують запам’ятовувати, не аналізуючи інформацію і підкорятися існуючим порядком.

Якщо задуматися, то проблема криється набагато глибше. Деградація  особистості відбувається шляхом всебічної обробки зі сторони освітніх і релігійних установ, ЗМІ та фінансової системи.

Люди стають безпорадними рабами, сліпо вірять в те, що їм говорять і покірно виконують віддані їм накази.

Валютні раби

Кожен день ми працюємо мінімум 8 годин. Це необхідно для заробляння грошей, які ми витрачаємо на їжу, проїзд, сумнівні покупки і розваги, які ми не вибираємо. Вибирають замість нас, формуючи наші смаки і бажання за допомогою реклами на ТБ, в Інтернеті, журналах і газетах, білбордах на вулиці.

Правителям потрібні покірні роботи, які будуть працювати, не ставлячи зайвих питань. Але чи хочеш ти так жити?

Як бути?

Щоб звільнитися від кайданів, потрібно користуватися різними джерелами інформації, аналізувати і порівнювати різні версії того, що відбувається, шукати дані в Інтернеті, менше дивитися телевізор і читати газети.

Перестань слідувати модним трендам і витрачати гроші на непотрібні покупки і сумнівний відпочинок. Читай книги замість перегляду відеороликів і реклами, займайся спортом замість відвідування акловечірок.

Думай, аналізуй і не вір всьому, що чуєш. Якщо ти згоден або не згоден з тим, що ти прочитав, не соромся залишати свою думку в коментарях. Обов’язково поділися посиланням з друзями і дізнайся, що вони думають щодо існуючої теорії змови.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
4
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
4
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
22
Подобається
О боже О боже
15
О боже
Круто Круто
6
Круто
Що за! Що за!
10
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Викриття століття: 13 сімей, які таємно керують світом.