Живе ягня помістили в пластиковий пакет. Через 4 тижні вчені не повірили своїм очам!


Як відомо, на днях Ілон Макс запустив ракету в космос. Але це не єдина сфера, в якій американці крокують попереду всієї планети.

Нещодавно американські вчені досягли справжнього прориву, створивши штучну матку. У неї помістили овечі ембріони. Перші випробування пройшли успішно, і, можливо, незабаром цей апарат буде використовуватися для порятунку недоношених дітей.

Лікарі Центральної дитячої лікарні Філадельфії змоделювали матку за допомогою стерильного пластикового пакета з замком. Він наповнюється рідиною, яка за складом імітує навколоплідні води жінки під час вагітності. Серце викачує кров ягняти, і через штучну пуповину вона направляється в спеціальну машину, де збагачується киснем.

Після 105-120 днів вагітності (приблизно відповідає 23 тижням у людей) овечі ембріони розміщували в так звану штучну матку. Через 4 тижні у них повністю сформувалися легені і мозок; тварина могла відкрити очі, а на тілі виростала шерсть.

Керівник проекту Алан Флейк каже, що цей винахід може значно збільшити шанси на виживання у дітей, що народилися до 25-го тижня вагітності.

Британські колеги Флейка стверджують, що його винахід уже можна вважати проривом, хоча б тому, що штучну матку вчені намагалися створити протягом багатьох років!

Переглянь цей ролик, аби все зрозуміти: відеоряд скаже сам за себе.

Повинно пройти ще кілька років лабораторних випробувань, аби вчені змогли переконатися в безпеці цього пристрою для малюків. До того часу він не буде використовуватися для порятунку людей.

Якщо ти вважаєш, що це справжній прорив у медицині та надія на майбутнє, поділись гарними новинами з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Живе ягня помістили в пластиковий пакет. Через 4 тижні вчені не повірили своїм очам!