7 побутових дій, до яких усі звикли, а від них, виявляється, тільки одна шкода


Багато наших домашніх звичок вже настільки автоматизовані, що ми навіть не помічаємо, як щодня здійснюємо одні і ті неправильні ж дії. Виявляється, наприклад, що приймати душ або робити прибирання в спальні потрібно за особливими правилами. Не знаючи цього, ми стикаємося з безладом у себе вдома, а іноді ускладнюємо процес прибирання.

Редакція Популярне розібралася в усіх цих тонкощах і тепер розповідає, які звичні нам побутові звичаї насправді неправильні і навіть шкідливі.

1. Залишати душові фіранки відкритими

Якщо залишити мокру фіранку для душу зім’ятою на одному кінці ванни, на ній може утворитися цвіль. Щоб цього не допустити, кожен раз, прийнявши душ, повністю закривай фіранку, дозволяючи їй належним чином висохнути.

2. Використовувати духовку в якості сховища

Духовка повинна використовуватися тільки для приготування їжі. Зберігання посуд там небезпечно. Завжди є ризик забути, що всередині щось знаходиться, і ввімкнути духовку. Це може привести до псування речей домашнього вжитку і навіть загоряння.

3. Довго приймати душ

Вода, що тече у ванній протягом довгого часу, особливо якщо вона гаряча, створює вологе середовище, в якому утворюється цвіль. Щоб уникнути цього необхідно приймати душ не більше 15 хвилин. Після нього завжди краще відкривати вікна і не закривати ванну кімнату, щоб провітрити приміщення.

4. Уникати коробок

Ми звикли до того, що всі речі повинні лежати в шафах і на полицях, а від коробок ми намагаємося позбуватися. Але в шафу неможливо вмістити все. Через це в будинку часто не вистачає місця, а одяг скупчуються. Однак всілякі коробки і кошики вирішать цю проблему. У них можна зберігати дрібні предмети, папір, щось з одягу і т. д.

5. Ігнорувати вм’ятини на килимі

Важкі меблі залишають некрасиві сліди на килимі. Їх появі можна запобігти, якщо використовувати спеціальні підставки і регулярно пересувати їх і пилососити.

Також є методи позбавлення від вм’ятин. Можна використовувати популярний спосіб з кубиками льоду. Інший спосіб висушити сліди на килимі – намочити їх і направити на них тепле повітря з фена. Ще експерти пропонують протягом 30-60 секунд пропрасувати вм’ятину через мокру ганчірку або серветку праскою на середній температурі.

6. Знімати постільну білизну перед прибиранням в спальні

Експерти радять не знімати постільну білизну, якщо ви збираєтеся робити прибирання в спальні. В іншому випадку весь пил потрапить на голий матрац, який потім ти накриєш чистим простирадлом.

7. Спускати воду в унітазі з піднятою кришкою

Завжди опускай кришку унітазу, перш ніж спустити воду. При змиві з відкритою кришкою дрібні краплі води можуть потрапити на сидіння і інші предмети туалетної кімнати, залишивши на них мікроби. Щоб звести до мінімуму необхідність торкатися до унітазу, придбай автоматичну кришку з повільним закриттям.

Бонус: посудомийка не тільки миє посуд

Часто ми експлуатуємо пральну машину або витрачаємо власні сили і час, перемиваючи безліч дрібних речей. Виявляється, багато з чим впорається посудомийка. У ній можна мити іграшки, абажури, гребінці, дрібні предмети одягу і навіть речі з домашнього вжитку та інструменти (наприклад, деталі пилососа і садові інструменти).

Від яких звичок втивже давно відмовився, а які стали для тебе відкриттям?


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 побутових дій, до яких усі звикли, а від них, виявляється, тільки одна шкода