Залишки шпалер тепер не викидаю. Хто б міг подумати, що вийде така краса!


Після ремонту залишилися шматки шпалер, які рука не піднімається викинути? Давай використаємо цей матеріал і креативно оновимо інтер’єр власними руками!

1. Комбінація

Якщо у тебе залишилися великі полотна або цілі рулони шпалер, можна спробувати їх скомбінувати. При цьому наклеюють шматки:

вертикально. Такий метод вставок дозволяє не тільки оновити інтер’єр за допомогою залишків шпалер, але й акцентувати певні ділянки кімнати.

Вертикально наклеєні смуги шпалер з візерунком дозволяють візуально збільшити висоту стелі і роблять приміщення більш динамічним. Підкреслити ефект допоможуть правильно підібраний текстиль та декоративні елементи.

горизонтально. В цьому випадку краще поєднувати шпалери з візерунком та однотонні полотна. Щоб створити завершену композицію, горизонтальну лінію стику необхідно обробити бордюром, що візуально об’єднує між собою обидва використаних матеріали. До речі, в даному випадку таким роздільником може послужити декор із залишків смугастих шпалер.

2. Печворк на стінах

А що робити зі шпалерами, якщо залишки невеликих розмірів? Скласти на стіні своєрідну клаптикову мозаїку, так званий «печворк».

В цьому випадку підійдуть як близькі за тоном, так і найсміливіші поєднання кольорів і фактур. Найпростіше нарізати шпалери в формі правильних квадратів. А найбільш цікавий варіант вийде при модульному поєднанні, коли використовуються шаблони кількох розмірів.

Наклеювання цих фігурних клаптиків теж потребує філігранної точності. Тільки так малюнок не зіб’ється з алгоритму.

3. Панно та аплікація

Якщо тебе лякає вищезгадана скурпульозність, можна використати шматки шпалер, зробивши панно. Розмір може біти довільним, головне – підібрати підходящий фрагмент і оформити його у рамку.

Шпалери з великим яскравим візерунком можна оформити у вигляді фрески чи картини, достатньо просто прикріпити їх на паспарту.

В дитячій кімнаті вдало буде виглядати аплікація, яку можна зробити своїми руками. Елементи, вирізані зі шпалер, варто доповнити об’ємними деталями з гіпсу, використовувати в роботі тканину.

4. Оновлюємо меблі

Де використати залишки цупких миючих шпалер? З їхньою допомогою можна оновити стару шафу, полицю, і навіть сходи! За меблями з такою поверхнею буде легко доглядати, адже вініл не боїться вологи і легко переносить обробку хімічними засобами.

5. Абажур

Старий світильник не підходить до стилю нової кімнати з ремонтом? Заміни йому абажур, використовуючи для ковпака залишки шпалер після ремонту.

6. Коробки, корзини

Коробки і корзини для дрібниць дозволяють раціонально використовувати простір. Однак, при всій своїй практичності, вони не завжди виглядають естетично. Задекоруй будь-яку коробку залишками шпалер. Результат тобі сподобається!

7. Декоруємо побутову техніку

Новий холодильник, а на ньому подряпина? Оце так неприємність. На допомогу прийдуть залишки шпалер. Ними можна обклеїти холодильник і посудомийну машину.

8. Створюємо власну карту світу

Звернись по допомогу у цій справі до своєї дитини. Шпалери знайдуть своє використання, а школяр з гордістю вивчатиме міста і показуватиме унікальну карту своїм друзям.

9. Обкладинка

Пам’ятаєш шкільні часи, коли обкладинку для своїх підручників ти робив зі шпалер? Такі обкладинки були міцніші за звичайний папір чи газету. Та й завжди під рукою. Це зараз у магазинах канцтоварів можна знайти обкладинку будь-якого розміру та кольору. І до речі, на залишках шпалер можна ще й помалювати!

10. Жалюзі

Чудовий варіант для тих, хто ще не визначився з фіранками – жалюзі зі шпалер. Швидко, дешево і надзвичайно симпатично!

Можливо, у тебе виникли свої ідеї застосування шматків від шпалер? Тоді ділись ними у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Залишки шпалер тепер не викидаю. Хто б міг подумати, що вийде така краса!