fbpx

Принц Чарльз: «В Діані все було не так!» Ось які подробиці спливли через 20 років.


Принцеса Діана залишилася в пам’яті британців як світла і добра жінка, яка переживала за простих людей навіть в той час, коли сама страждала від нерозділеного кохання. Подальша трагічна загибель і зовсім звеличили леді Ді, зробивши принцесу мученицею в очах мільйонів.

Але з моменту трагедії минуло вже більше 20 років. Обидва сини Діани виросли і одружилися. Історія вимагає того, щоб суспільство нарешті дізналося всю правду, а не тільки ту частину, яка активно висвітлювалася в ЗМІ.

Свої таємниці принцеса Діана розкрила сама в діалозі з лікарем Ендрю Мортоном.

Принцесі подобалася популярність

Незважаючи на заяви самої Діани про те, що вона ненавидить постійну увагу, принцеса була ласим шматочком для фотографів. Вона купалася в увазі і робила це з задоволенням. Більш того, вона боялася, що стане нецікавою після розлучення, тому сама намагалася залучити журналістів і громадськість.

Діана не зберігала вірність чоловікові

В інтерв’ю Ендрю Мортону принцеса зізналася, що, будучи в шлюбі з Чарльзом, вона крутила романи з трьома чоловіками. До того ж відносини з інструктором з верхової їзди збіглися за часом із зачаттям принца Гаррі. Багато і до цього дня відзначають якусь схожість чоловіків і навіть приписують інтрукторові батьківство рудого принца.

Психічний стан принцеси викликав питання

По-перше, Діана страждала від нападів булімії. По-друге, ще напередодні весілля вона намагалася порізати собі вени. Навіть на самому заході принцеса шукала поглядом коханку чоловіка — Каміллу Паркер-Боулз. Постійні істерики і спалахи ревнощів тільки відштовхували Чарльза. Не дивно, що він намагався знайти порозуміння далеко від законної дружини.

Різні інтереси обох подружжя

До весілля Чарльз і Діана зустрічалися всього 13 разів. На жаль, ті, хто злучили їх, не врахували, наскільки різними вони були. Принц спробував скористатися медовим місяцем, щоб знайти щось спільне з новоспеченою дружиною, але марно. Діана дратувалася з будь-якогоприводу. Її виводили з себе навіть книги, які читав принц…

Егоїстичність

Діану дратувало навіть те, що Чарльз піклувався про інших родичів, а їй приділяв недостатньо багато уваги. В інтерв’ю, записаному Ендрю Мортоном, жінка виливала потоки скарг на Чарльза.

Якщо стільки ж претензій вона пред’являла чоловікові під час їхнього спільного життя, то стає зрозумілим, чому він уникав її товариства, нехай і в обіймах коханки.

Як бачимо, принцеса Діана не була такою ідеальною, якою її представляли британські ЗМІ. Тому офіційне розлучення подружжя в 1996 році стало закономірним результатом відносин Королеви людьсих сердець і наступника престолу.

А що ти думаєш про нещасливе особисте життя принцеси?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Принц Чарльз: «В Діані все було не так!» Ось які подробиці спливли через 20 років.