Принц Чарльз: «В Діані все було не так!» Ось які подробиці спливли через 20 років


Принцеса Діана залишилася в пам’яті британців як світла і добра жінка, яка переживала за простих людей навіть в той час, коли сама страждала від нерозділеного кохання. Подальша трагічна загибель і зовсім звеличили леді Ді, зробивши принцесу мученицею в очах мільйонів.

Але з моменту трагедії минуло вже більше 20 років. Обидва сини Діани виросли і одружилися. Історія вимагає того, щоб суспільство нарешті дізналося всю правду, а не тільки ту частину, яка активно висвітлювалася в ЗМІ.

Свої таємниці принцеса Діана розкрила сама в діалозі з лікарем Ендрю Мортоном.

Що відбувалось між Чарльзом та Діаною

Принцесі подобалася популярність

Незважаючи на заяви самої Діани про те, що вона ненавидить постійну увагу, принцеса була ласим шматочком для фотографів. Вона купалася в увазі і робила це з задоволенням. Більш того, вона боялася, що стане нецікавою після розлучення, тому сама намагалася залучити журналістів і громадськість.

Діана не зберігала вірність чоловікові

В інтерв’ю Ендрю Мортону принцеса зізналася, що, будучи в шлюбі з Чарльзом, вона крутила романи з трьома чоловіками. До того ж відносини з інструктором з верхової їзди збіглися за часом із зачаттям принца Гаррі. Багато і до цього дня відзначають якусь схожість чоловіків і навіть приписують інтрукторові батьківство рудого принца.

Психічний стан принцеси викликав питання

По-перше, Діана страждала від нападів булімії. По-друге, ще напередодні весілля вона намагалася порізати собі вени. Навіть на самому заході принцеса шукала поглядом коханку чоловіка — Каміллу Паркер-Боулз. Постійні істерики і спалахи ревнощів тільки відштовхували Чарльза. Не дивно, що він намагався знайти порозуміння далеко від законної дружини.

Різні інтереси

До весілля Чарльз і Діана зустрічалися всього 13 разів. На жаль, ті, хто злучили їх, не врахували, наскільки різними вони були. Принц спробував скористатися медовим місяцем, щоб знайти щось спільне з новоспеченою дружиною, але марно. Діана дратувалася з будь-якогоприводу. Її виводили з себе навіть книги, які читав принц.

Егоїстичність

Діану дратувало навіть те, що Чарльз піклувався про інших родичів, а їй приділяв недостатньо багато уваги. В інтерв’ю, записаному Ендрю Мортоном, жінка виливала потоки скарг на Чарльза.

Якщо стільки ж претензій вона пред’являла чоловікові під час їхнього спільного життя, то стає зрозумілим, чому він уникав її товариства, нехай і в обіймах коханки.

Як бачимо, принцеса Діана не була такою ідеальною, якою її представляли британські ЗМІ. Тому офіційне розлучення подружжя в 1996 році стало закономірним результатом відносин Королеви людьсих сердець і наступника престолу.

А що ти думаєш про нещасливе особисте життя принцеси?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Принц Чарльз: «В Діані все було не так!» Ось які подробиці спливли через 20 років