Це єдине, чого чоловіки хочуть більше, ніж інтиму. Але ніколи про це не скажуть!


Багато жінок навколо тільки і заявляють: «Всім чоловікам потрібен тільки секс! Він абсолютно мною не цікавиться» – «Я потрібна йому тільки для задоволення!» – « Чоловіки настільки примітивні, що їх в жінці не цікавить нічого, крім сексу!». А можливо, просто представниці прекрасної статі не хочуть бачити що-небудь ще?

Ти будеш здивована, але є те, чого бажають чоловіки навіть більше, ніж сексу (за винятком віку 15-19 років). Тільки їх суворість і гордість не дозволяє про це сказати. Сьогодні ми розвіємо головний стереотип з приводу чоловіків.

Що потрібно говорити чоловікові

Чоловіки зовсім не хочуть образити жінок. Так, у них набагато сильніший потяг до протилежної статі, але така природа. Проте як давно відомо, секс – це лише 50% щасливих стосунків. Адже жінки бажають, щоб чоловіки їх розуміли, але чомусь самі подивитися далі стереотипу не хочуть. А представникам чоловічої статі настільки прикро, що, можливо, жінки так і не дізнаються всієї правди.

Насправді чоловікові потрібні ніжність і відчуття спокою. Він хоче мати з жінкою зовсім інший свій особистий світ. Легкий дотик коханої жінки здатен не те що підняти настрій, але й позбавити від туги і мотивувати на нові звершення. Та чоловік боїться про це просити, адже це, на перший погляд, так очевидно. І так, вони бояться здатися в очах своєї коханої слабкими і м’якими.

Чоловік повинен відчувати любов. Впевнені, кожен чоловік хоче це відчути. Все просто – жіноче прийняття і схвалення. Як відомо, саме жінка задає емоцію стосункам. Друге за важливістю після дотиків місце займають слова. Вони можуть вселити чоловікові упевненість в собі, яка незабаром змінить світ навколо вас.

Чоловіки хочуть, щоб ними цікавилися. Не потрібно нічого мудрувати, досить запитати про те, як пройшов день, що цікавого, як та чи інша обставина вплинула на нього. Але тут є один нюанс: не варто влаштовувати справжній допит про робочі справи чоловіки, особливо якщо він людина впливова. Є речі, в які не варто сильно вникати жінці, особливо якщо вона любить попліткувати з подругами.

Також чоловіки хочуть, щоб їхні старання оцінювали. Зауважимо, словесно. Адже він не може знати, що ти подумала. Він – не ти. Тому потрібно висловлювати свої думки і захоплення. Ось приблизно те, що чоловік хоче чути.

1. «Я рада, що ти привів нас сюди, спасибі».

2. «Ти такий молодець! Так багато працюєш і стараєшся для нашої сім’ї».

3. Щоб вона доторкнулася до мого плеча і прошепотіла: «Ти такий хороший батько і чоловік. Люблю тебе за це».

4. Коли я запропонував їй свій варіант відпустки, вона взяла мене за руку і сказала: «Чорт забирай, я тебе обожнюю!»

5. Коли я приходжу з роботи, вона ще у порога мене зустрічає і каже: «Привіт! Я так рада тебе бачити». Ідеально, якщо вона зробить це з посмішкою, а якщо ще й в красивій білизні…

6. Щоб коли мені погано, вона просто обняла і сказала: «Все буде добре». Без зайвих слів і питань.

Всі люди хочуть уваги і розуміння незалежно від статі. Звичайно, у стосунках все псує гордість, і комусь треба буде прогнутися. Найчастіше це має зробити жінка, адже на те вона і є слабкою статтю. Але повір, твої ласка і підхід відразу ж дадуть про себе знати.

Ми бажаємо тобі щасливих стосунків! Поділись корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
3
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Це єдине, чого чоловіки хочуть більше, ніж інтиму. Але ніколи про це не скажуть!