«Каламбур»: як склалася доля акторів з популярного телешоу 1990-х років


З моменту свого першого виходу в ефір в 1996 році тележурнал «Каламбур» став однією з найбільш рейтингових передач. Смішні ситуації, в які потрапляли герої гумористичних скетчів, гротескна акторська гра, зміна місця дії — в се це глядач зміг оцінити в повній мірі.

У «Каламбур» знімалося всього 5 акторів, при цьому всі вони свого часу закінчили Одеський політехнічний інститут. Як склалися їхні долі після закриття телешоу і чим вони займаються зараз?

Що трапилось з акторами «Каламбур»

Юрій Стицьковський

Актор грав в тележурналі провідну роль: він писав сценарії, ставив скетчі і сам знімався в різних ролях. Після закриття «Каламбуру» Юрій Стицковський свою телевізійну кар’єру не закінчив. На початку 2000-х виступив в якості режисера і сценариста в кількох гумористичних проектах, сам знімався в кіно, спробував себе в ролі продюсера.

Його перший шлюб з Евеліною Бльоданс розпався ще в 1993 році, не проіснувавши і двох місяців. Примітно, що до офіційної реєстрації шлюбу Юрій Стицковський і Евеліна Бльоданс прожили разом 7 років. Через два роки після розлучення шоумен одружився вдруге на виконавчому продюсері «Каламбуру» Ірині Козирєвої, а в 2002 році на світ з’явився їхній син.

Сьогодні Юрій Стицковський живе і працює в Одесі, однак про його творчу діяльність останніх років новин дуже мало.

Олексій Агоп’ян

У тележурналі Олексій Агоп’ян майстерно перевтілювався з ведмедя в бармена або другого пілота, смішно зображував грузина і асоціальну особу. Після закриття «Каламбуру» довгий час продовжував зніматися в комедійних серіалах і передачах, проте завжди мріяв про велику драматичну роль, яка б дозволила йому зняти з себе маску клоуна.

Врешті-решт режисери звернули увагу на драматичний талант Олексія. У фільмографії актора з’явилися уже зовсім не комедійні ролі нотаріуса в «Особисте життя слідчого Савельєва» або лиходія в дитячій картині «Чарівні Історії: Еліксир Доброти». Найбільш значущою роботою для актора стала роль Кукуша Октави в серіалі «Таємнича пристрасть». Прототипом його героя був легко впізнаваний Булат Окуджава.

Зараз Олексій Агоп`ян живе в Одесі, знімається у фільмах і серіалах.

Вадим Набоков та Тетяна Іванова

Долі цих двох акторів неможливо відділити одне від одного. Вадим Набоков і Тетяна Іванова познайомилися в ТО «Маски», де обидва тоді працювали. Вадим приїхав в Одесу з Краматорська, а коли його терміново попросили звільнити орендовану квартиру, Тетяна запропонувала йому свою допомогу. Правда, почуття між ними виникли трохи пізніше, коли актори вирушили з гастролями на Камчатку. За два тижні у них зав’язалися романтичні стосунки і поверталися в Одесу вони вже не просто сусідами, а фактично молодою сім’єю. Правда, весілля відбулося лише через п’ять років. У 1998 році, в перерві між зйомками на світ з’явився їхній первісток Ілля, а в 2007 їхня сім’я стала ще більше: народилася дочка Марія.

Після закриття «Каламбуру» актори продовжували виступати з концертами, багато гастролювали. Подружжя живе в Одесі, Вадим і сьогодні є учасником комік-групи «Маски». Тетяна Іванова та Вадим Набоков як і раніше знімаються в кіно, причому діапазон їхніх ролей не звершується лише комедійними образами. Вони майже весь час разом і ніколи не набридають один одному. Навіть коли Вадим їздить на змагання з більярду, вся сім’я вирушає за нього вболівати.

Сергій Гладков

Ще під час навчання в політеху Сергій Гладков захопився клоунадою, закінчив курси режисури і пантоміми, став режисерувати практично всі студентські постановки. Не дивно, що після закінчення інституту Сергія прийняли на роботу в Одеську філармонію.

Після закриття тележурналу Сергій не захотів продовжувати кар’єру актора, присвятивши себе написанню сценаріїв і звукорежисурі. Він із задоволенням брав участь в тих же проектах, що і його колеги по «Каламбуру», але вже за кадром, як звукорежисера.

Завдяки Сергію Гладкову був створений мультиплікаційний серіал «S.O.S.», в якому продовжили свої пригоди герої «Каламбуру». Гладков сам виступив продюсером, сценаристом і звукорежисером 60-серійного мультфільму.

Давай пригадаємо бодай один епізод цього гумористичного шоу.

Найпопулярнішим і доступним джерелом розваг в 1990-і було телебачення. Раніше ми писали про найпопулярніші шоу на ТВ 1990-х і 2000-них років.

А також розповідали про те, що сталось з Гелею з популярного ТВ-шоу “СВ-шоу”.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Каламбур»: як склалася доля акторів з популярного телешоу 1990-х років