16 фотографій, які не всі зможуть додивитися до кінця.


У кожної людини свої страхи. Хтось боїться темряви, хтось непритомніє, побачивши маленького павука, для когось перебування на висоті — найгірше випробування. Світу відомі і менш поширені, але не менш серйозні страхи, наприклад, страх отворів.

Люди з тріпофобією терпіти не можуть різних скупчень дірок. За різними оцінками, цей діагноз зустрічається у тисячі, а то й в мільйонів людей. Якщо хоч одна з побачених фотографій викликає у тебе відразу, у нас для тебе погані новини…

Вперше тріпофобію описали в 2005 році. І поки вчені роками шукали відповідну назву для опису страху, люди страждали від боязні отворів тисячоліттями.

Для більшості людей ці знімки здадуться невинними, але у деяких людей вони цілком можуть викликати тривогу, зробити частішим серцебиття і навіть викликати нудоту.

Щелепа риби-барабанщика або очищений соняшник — нічим не примітні речі, але для когось один їх вигляд стане справжнім кошмаром.

Тріпофоби досить вибагливі до їжі. Вони ні за що не стануть готувати макарони і їсти полуницю, а пористий шоколад вважають жахливим винаходом.

Первинні дослідження пояснили причини виникнення тріпофобіі наявністю дитячої травми, але вивчення хвороби все ще триває.

Ми не контролюємо наші фобії, але усвідомлення страху — це перший крок в боротьбі з ним. Раніше люди з тріпофобією вважали, що вони одні з таким станом, але з введенням соціальних мереж вони зрозуміли —  боязнь отворів є у багатьох.

Якщо ти якимось дивом витримав це суворе випробування, то можна зі сміливістю сказати, що тріпофобія обійшла тебе стороною. Поділися матеріалом в зручній для тебе соцмережі, можливо, ти дізнаєшся щось нове про своїх друзів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
5
Фігня
Химерний Химерний
4
Химерний
Подобається Подобається
7
Подобається
О боже О боже
9
О боже
Круто Круто
8
Круто
Що за! Що за!
12
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 фотографій, які не всі зможуть додивитися до кінця.