Що робити, якщо насіння не зійшло: дієвий рецепт та корисні поради


Як відомо, не все в світі ідеально, тим більше, коли справа стосується городу. Часто проблеми починаються вже з посадки насіння. Далеко не все насіння сходять, хоча, здавалося б, земля, полив і загальна температура скрізь однакові.

Перша та найголовніша порада — купуй насіння тільки в перевіреного виробника, що давно представлений на ринку – https://agrolife.ua/semena.html. Зараз до речі, дуже зручно і безпечно робити всі замовлення онлайн — так робить увесь світ!

Але що ж робити, щоб підвищити шанси на хороший урожай? Є один перевірений засіб. Без магазинної хімії та інших «чудодійних» речей.

Тобі знадобиться:

  • 2 ст. гарячої води
  • 0,25 ч. л. гострого пекучого перцю
  • 2 краплі медичного йоду

Виготовлення

1. Зроби розчин з усіх інгредієнтів. Якщо поллєш ним насіння через тиждень після посадки, це буде хороша стимуляція для їхнього швидкого всходу в майбутньому.

2. Якщо поллєш цим розчином насіння, яке не зійшло, це дасть великі шанси на сходження найближчим часом.

3. Так як придатність насіння візуально перевірити практично неможливо, ми радимо активно користуватися даними способом. Він абсолютно безпечний і простий. Знайти потрібні інгредієнти теж не складе ніяких труднощів: інгредієнти є в магазинах , онлайн-магазинах та аптеках.

Також ми хочемо дати кілька порад з приводу того, як потрібно правильно вирощувати розсаду в квартирі на підвіконні.

Поради по висадці насіння

Чи не саджай насіння дуже близько один до одного

Якщо розсаджувати насіння дуже близько, це може призвести до сумних наслідків. Чим швидше будуть рости рослини, тим сильніше буде переплітатися їх коріння. Це призведе до їхнього загального ослаблення. Адже коли не вистачає місця, як тут нормально рости і функціонувати? Під час пересадки сплетені коріння будуть пошкоджені, і рослини можуть і зовсім загинути.

Радимо тобі не займатися марною економією місця і розсаджувати рослини мінімум в 5 см один від одного.

Не став ємність з розсадою на холодне підвіконня

У перші дні висадки насіння дуже чутливе до низьких температур. І буде залишатися таким ще мінімум 10 днів. Тому найкраще підстелити під ємність папір або тканину, щоб зменшити ризик замерзання насіння. Крім того, якщо підвіконня холодне, є шанс, що і саме вікно десь продуває. Постарайся заткнути всі отвори, що створюють протяг, щоб розсада, яка зійшла, не замерзла.

Використовуй попіл

Якщо у тебе є дача або піч, або просто можливість роздобути десь трохи попелу, змішай його з грунтом, в якій будеш висаджувати насіння. Можна просто попелом посипати зверху і полити. Це дасть відмінну підгодівлю майбутнім рослинам і допоможе тобі зібрати хороший урожай.

Не забувай аерувати грунт (насичувати киснем)

Коріння рослин, навіть маленькі, потребують доступу кисню. Якщо земля занадто утрамбована, вони точно зачахнуть і загинуть. Щоб цього не допустити, час від часу зубочисткою розпушують ґрунт, щоб повітря потрапляло куди треба. Однак не перестарайся, ти ж не хочеш пошкодити коріння зубочисткою?

Використовуй правильну воду
Дистильована вода не містить в собі ніяких важливих мінералів. По суті, вона взагалі нічого не містить, тому назвати її «живлющою вологою» не можна. Чтому не поливай нею розсаду. Крім того, обов’язково відстоюй воду перед поливом. Це потрібно робити для дотримання кімнатної температури. Холодна вода для розсади – великий стрес. Ні в якому разі не використовуй її, інакше рослини загинуть в найкоротші терміни.

Користуйся нашими порадами, щоб насіння перетворилось в міцні молоді рослини, що дають хороший урожай. Ще одна важлива порада: купуй насіння тільки у перевірених виробників, що багато років функціонують на ринку. Успіхів у підкоренні городніх горизонтів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Що робити, якщо насіння не зійшло: дієвий рецепт та корисні поради