Чим зайнятися вдома під час карантину


Світова практика показує, що найкращим методом боротьби з поширення коронавірусу є карантин і максимальне обмеження пересування. В Україні вже заборонили масові зібрання, а експерти просять в принципі більше бути вдома, уникати поїздок в громадському транспорті і знаходження в закритому приміщенні з великою кількістю людей. Популярне знає, як цей час вдома потрібно провести з максимальною користю для себе.

Дивись

Скільки у тебе в закладках списків з фільмами і серіалами, які вже давно хотілося подивитися, але не вистачало часу? Нарешті час настав. Почати можна з міні-серіалів на кшталт «Патрік Мелроуз» або «Нічний адміністратор», а якщо хочеться глибше дізнатися про проблеми вірусів – на Netflix вийшов відмінний документальний серіал «Епідемія: як зупинити поширення», який пояснює як різні люди по всьому світу борються з різними видами грипу.

Навчайся

Затишшя в соціальному житті можна використовувати як можливість отримати нові знання і зайнятися самоосвітою. Фундаментальним речам можна повчитися на численних курсах від престижних університетів – Стенфорда, Єля, Мічиганського технологічного та багатьох інших. Вибір дисциплін ще більш широкий – від філології та мистецтва до хімії та менеджменту.

Тренуйся

Знаходження в замкнутому просторі може позначитися на нашій фізичній формі, тому пора згадати про домашні тренування. Плюсів у них безліч: не потрібно купувати абонемент в спортклуб і взагалі виходити з дому, тренуватися можна в будь-який зручний час, такі заняття не вимагають ні спортивної форми, ні додаткового обладнання.

Грай

Настільні ігри – ще один спосіб не нудьгувати вдома. Якщо ти не повністю ще відмовився від взаємодії з навколишнім світом, то можна покликати в гості близьких друзів і коротати час в приємній компанії.

Подорожуй

Поки авіакомпанії скасовують рейси, а окремі держави закривають кордони і відправляють всіх виїжджаючих на карантин, можна не виходячи з дому відправитися в не меншезахоплюючу подорож – віртуальну. Одними з найбільш популярних є онлайн-тури по кращих музеях світу – від Лувра до Білого дому. До речі, в 2017 році компанія Google разом з Міністерством культури України реалізувала проект «Музеї України під відкритим небом», в рамках якого можна відправитися в подорож по 7 музеям України.

Читай

Те, на що ніколи не вистачає часу – це читання. Нехай тимчасове ув’язнення стане не приводом для смутку, а можливістю сповільнитися, видихнути і повернутися до простих і забутих радощів.

Бажаємо тобі не хворіти і провести цей час з користю! Ділися ідеями з друзями у соціальних мережах!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чим зайнятися вдома під час карантину