Шарліз Терон погладшала на 23 кг. Коли дізнаєшся причину, побіжиш миттю в кінотеатр!


Раніше мені здавалося, що слова Шарліз Терон і зайва вага просто не можуть бути в одному реченні. Проте нещодавно Шарліз довелося набрати кілька десятків кілограмів заради ролі у фільмі «Таллі», який вийде в прокат в травні 2018 року.

Шарліз Терон готова на все заради гарного кіно. У 2004 році вийшов фільм з її участю «Монстр», де Шарліз зіграла серійну вбивцю Ейлін Уорнос. Заради цієї ролі актриса набрала 15 кг, носила лінзи, потворний грим і вставила зубні протези.

Нам відомо багато акторів, готових пожертвувати струнким тілом заради повного перевтілення в персонажа. Але сама Шарліз Терон вважає подібний досвід суворим випробуванням: «В 42 з вагою справи набагато складніше, ніж в 27».

Заради ролі самотньої багатодітної матері Шарліз набрала ні багато ні мало 23 кілограми! На це у неї пішло три місяці систематичного переїдання. «Перші три тижні мені здавалося, ніби я дівчинка в магазині цукерок. Мені подобалося запивати фастфуд двома молочними коктейлями.

Вже потім я зрозуміла, що це не задоволення, а робота. Я прокидалася о другій ночі і з’їдала холодні макарони з сиром. Я буквально запихалася їжею, щоб підтримувати вагу. Переїдання і спотворена фігура стали приводом для депресії», – розповіла Шарліз.

Діти Шарліз вважали, що вона вагітна, а її колеги довго не могли зрозуміти, що актриса гладшала не по своїй волі, а заради ролі у фільмі. По завершенню зйомок Шарліз записалася в спортзал, і у неї пішло більше року, щоб повернутися до початкової ваги.

Якщо є хвилинка, можеш подивитися трейлер цього фільму. Бути може, «Таллі» стане причиною твого наступного відвідування кінотеатру!

 

Дивитися фільми з Терон – одна насолода, деякі з них настільки чуттєві, ніби знімалися виключно для жінок.
А які твої улюблені фільми з цією акторкою? Ділися у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Шарліз Терон погладшала на 23 кг. Коли дізнаєшся причину, побіжиш миттю в кінотеатр!