Вагітні сестри записались на фотосесію. Через рік вони відтворили знімки!


Про особливий духовний зв’язок, яка об’єднує близнюків, чули всі. Однак мало хто з нас може собі уявити життя пліч-о-пліч з таким братом або сестрою.

Маленькі героїні нашої статті не двійнята, проте їхні батьки твердо впевнені, що дівчатка друзями з перших днів життя. А на нещодавній фотосесії фотограф і зовсім прийняв дівчаток за сестричок!

Насправді рідними сестрами є мами маляток, Корі і Кеті. Так вийшло, що жінки завагітніли практично одночасно, хоча спочатку вони цього зовсім не планували.

Всю вагітність сестри провели пліч-о-пліч, ділячись усіма радощами і бідами. А під кінець терміну жінок забрали в одну і ту ж лікарню.

За «нерозлучних сестричок», як іноді називають себе Корі і Кеті, відповідав один лікар, а палати їх знаходилися поруч. Майбутні мами заздалегідь домовилися, що знімуть на камеру пологи один одного.

Стримати домовленість їм не вдалося. Через пару хвилин після того, як Кеті відвезли в операційну, Корі теж відчула наближення переймів. Їхні дочки народилися з різницею в 20 хвилин! Диво, чи не так?

Після пологів молоді мами стали нерозлучні. Вони разом справлялися з будь-якими труднощами. Так, наприклад, коли у Корі пропало молоко, сестра матері стала для Рей годувальницею.

Жінки кажуть, що виховують дівчаток як близнюків, і не сумніваються: малятка однозначно мають той напівмістичний зв’язок. Родичі, знайомі і друзі родини підтримують точку зору матусь.

Тепер Рей і Мей називають не інакше як двоюрідними близнючками.

Don't worry Indie and Ryatt are on guard today ❤️???

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

Як бачиш, матусі створили дівчатам один спільний акаунт в інстаграмі. На солодких дівчаток підписано майже 40 тисяч людей! Матусі навіть одягають їх однаково.

Навіть бабуся дівчаток лише дивується, дивлячись, наскільки дружні її онучки і як вони схожі одна на одну.

By far the greatest path we have walked together on, Mommy's! #happymothersday

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

А як ти думаєш, чи будуть діти, що з’явилися на світ при таких незвичайних обставинах, особливими? Поділися своєю точкою зору в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вагітні сестри записались на фотосесію. Через рік вони відтворили знімки!