Історичний візит: весь світ обговорює приїзд сестри Кім Чен Ина в Південну Корею.


Олімпійські ігри – це подія, яка кожні два роки приковує до екранів телевізора шанувальників спорту з усього світу. Але на цей раз було кілька подій, які змусили говорити про Пхенчхан не тільки в якості столиці Олімпіади.

Звичайно, ми хочемо трохи розповісти про приїзд на ігри делегації з Північної Кореї. Спортсмени цих країн раніше періодично виступали під одним прапором, але подібного не було давно.

Вперше після закінчення Корейської війни делегація з КНДР приїхала до Південної Кореї. Більше того, сестра Кім Чен Ина Кім Йо Чжон – це перший представник правлячої сім’ї, який відвідав південних сусідів.

Зрозуміло, що весь світ спостерігав за цією вельми миловидною жінкою. Кім Йо Чжон була присутня на відкритті Ігор, сходила на концерт і кілька разів зустрілася з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном.

При цьому Кім Йо Чжон, яка на батьківщині займає пост заступника глави департаменту пропаганди і агітації, вручила президенту Південної Кореї лист від брата, а також передала йому усне запрошення до Пхеньяну.

Про особисте життя цієї жінки відомо мало. В принципі, як і про дружину глави держави. Навіть вік Кім Йо Чжон достеменно невідомий. Журналісти кажуть, що їй близько 30 років.

Реакція світової громадськості виявилася дуже різною. Одні були зачаровані жінкою і сказали, що її приїзд – це вже величезний позитивний жест з боку КНДР.

Інші вважали, що у Кім Йо Чжон обличчя стерви і нагадали, з якої країни вона приїхала. Все-таки в КНДР регулярно порушують права людини і не варто довіряти членам правлячої родини.

 

У будь-якому випадку варто зауважити, що Кім Йо Чжон відмінно впоралася зі своєю місією, якими б не були справжні причини її приїзду на Олімпіаду.

Як ти думаєш, кривила ця жінка душею, коли мило посміхалася представникам інших країн? Своїми думками поділися в коментарях до цієї статті!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Історичний візит: весь світ обговорює приїзд сестри Кім Чен Ина в Південну Корею.