Шоумен Сергій Сивохо схуд так, що його не взнають навіть найвідданіші фанати!


Ім’я Сергія Сивохо в Україні знають, напевно, всі. Почавши з участі в грі в КВН, він постійно вів якісь телепередачі, засідав в журі конкурсів. Але недавно Сергій вимушено відійшов від справ.

З 2015 по 2018 рік Сергій Анатолійович Сивохо був незмінним тренером гумористичного проекту «Ліга сміху». Проте цього сезону шоу залишилось без тренера-чемпіона, оскільки у Сивохо виявилися серйозні проблеми зі здоров’ям. Минулого року актор весь сезон проходив на милицях, і його часто заміняв у тренерському кріслі шоумен Евген Кошовий. Потім Сивохо взагалі пропав з екрану…

Лиш недавно шанувальники знову побачили Сергія. Ось тільки те, як виглядав чоловік, не принесло їм очікуваного полегшення.

Подейкують, джерелом усіх проблем зі здоров’ям шоумена була зайва вага. Незмінна «фішка» колишнього вигляду Сивохо, за словами самого пародиста, абсолютно йому не заважала.

Судячи з усього, ситуація змінилася з віком. Сьогодні 49-річний Сергій вже навряд чи стане відбуватися жартами, кажучи: «Хорошої людини повинно бути багато!»

Набирати вагу Сивохо почав ще в глибокому дитинстві. За словами самого актора, все почалося з того, що маленьким він дуже багато хворів. Хронічний бронхіт з астматичним компонентом був постійним супутником Сергія. На щастя, з часом хлопець зумів побороти хворобу, а недосконалості фігури ніколи не доставляли проблем в спілкуванні з однолітками.

У Донецьку, рідному місті Сивохо, КВН завжди був дуже популярним. Виступи команд місцевих інститутів незмінно проходили з аншлагом.

Квитки на міський фінал КВН і зовсім розліталися як гарячі пиріжки. Щойно Сергій вступив в донецький політех, відразу виявив бажання стати частиною місцевої команди. Незабаром хлопця вже призначили лідер-вокалом!

Згодом слава Сивохо вийшла далеко за межі рідного міста. Ведучий музичний пародист радянського КВН, чоловік навіть став в 1990 році кращим шоуменом «Останкіно».

У 1991-му Сергій почав зніматися в кіно. На сьогоднішній день фільмографія гумориста налічує 13 стрічок.

З особистим життям у артиста теж все в порядку. Обраницю свою він знайшов на телебаченні. До знайомства з шоуменом Тетяна вела новинні програми.

У 2000 році у пари народився син Сава, якого Сергій в інтерв’ю називає «загальним з дружиною об’єктом інвестицій». «Це наш спільний бізнес, все вкладається в нього», — любить жартувати гуморист.

Сивохо з «Ліги сміху» потряс фанатів. Занепокоївшись здоров’ям улюбленого актора, люди в напрузі чекали новин. Коли ж камера показала Сергія Сивохо, що на цей раз сидів в кріслі судді, а просто як глядач в залі, люди помітили: Сергій виглядає дуже худим, візуально він скинув щонайменше 30 кг.

Чоловік добряче змарнів і став виглядати помітно старше своїх 49 років.

Але ось з настроєм у гумориста все було в порядку. Зеленський привітав старого друга чуттєвою промовою: «Привітайте Сергія Анатолійовича Сивохо! Вітаємо тебе, наш великий схудлий брат. Раді бачити тебе, Сергійку. Тренер-чемпіон!» Зал вибухнув оплесками, а усміхнений на повний рот Сергій послав шанувальникам у відповідь повітряний поцілунок.

Серед деяких ЗМІ та шанувальників поповзли чутки, що Сивохо ледь не смертельно хворий, що в нього пухлина та онкологія. Поки ці плітки не є офіційно підтвердженими, залишається надія, що Сивохо втрачає вагу не через страшну хворобу…

Ось так виглядає актор у 2019 році.

А тобі було цікаво, як зараз виглядає Сергій Сивохо?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
15
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Шоумен Сергій Сивохо схуд так, що його не взнають навіть найвідданіші фанати!