Через 2 роки після смерті чоловіка Селін Діон розкрила правду про свій шлюб.


Думаю, всі знають ім’я Селін Діон — успішної канадської співачки, яка завоювала серця мільйонів людей завдяки неповторному голосу. Виконавиця співає французькою і англійською, і своїм успіхом багато в чому зобов’язана чоловікові Рене Анжеліль.

Майбутня співачка народилася в родині, для якої на першому місці була музика. Селін отримала своє ім’я на честь пісні Півдня Офре. Вона багато в чому перевершувала музичний талант 13 старших братів і сестер, саме один з братів допоміг дівчинці вийти на зв’язок з Рене.

Що стосується Рене, спочатку він грав в музичній групі, але потім перекваліфікувався в музичного продюсера. Почувши спів Селін, він тут же зрозумів: перед ним майбутня зірка. Колеги не підтримали бажання Рене спонсорувати Селін, тому продюсеру довелося закласти свій будинок для її просування.

Ні для кого не секрет, що з цього вийшло. Зараз про Селін не чув хіба що глухий: жінка записала понад 20 альбомів, а під пісню «My Heart Will Go On», використану в «Титаніку», плакали всі глядачі фільму.

Відносини Рене і Селін з часом переросли з робочих в романтичні. На момент першої зустрічі їй було 12, а йому за 30. Чоловік дочекався повноліття співачки і зробив їй пропозицію, а Селін не могла відмовити. Так він став для неї найближчою людиною після батьків!

Їхні стосунки були сповнені любові, але пара не могла завести дітей через вік Рене. Тоді Селін зважилася на численні операції заради народження дитини, і в 2000 році їм вдалося зачати первістка Рене-Чарльза. У 2010 році у них народилася двійня: близнюки Едді і Нельсон.

«Так, у нас незвичайний союз, але я їм дуже пишаюся!» — говорить Діон. Парі вдалося побудувати гармонійні відносини незважаючи на те, що спочатку батьки Селін були проти їхнього шлюбу.

Сімейна ідилія Рене і Селін тривала аж до 2016 року. 14 січня рак гортані відібрав у співачки 73-річного чоловіка, а всього два дні по тому від раку помер її 59-річний брат Даніель. Задовго до цього від раку помер батько співачки…. Навіть уявити складно, яка печаль нависла над нею в той період часу.

Впоратися з горем Селін всіляко допомагають близнюки Едді і Нельсон. Хлопчики оточують матір турботою, і вона намагається не розлучатися з ними ні на день. «Дитячий сміх — найкраще в світі знеболювальне».

Співачка зізналася, що ніколи не цілувала іншого чоловіка, і Рене завжди був і буде єдиним в її серці. В останні дні чоловіка Селін запитала: «Ти боїшся?» На що він відповів «Я б не боявся так сильно, якби знав, що на тому світі знову побачу тебе». В сльозах вона відповіла: «Я буду поруч …»

Біль втрати досі не залишила Селін, і часто емоції «зривають» виступу співачки. Нерідкі випадки, коли Діон не здатна завершити спів через сльози…

Селін завжди мріяла народити дівчинку, але тепер її мрія виявилася нездійсненною. Втім, співачка не втрачає надії і впевнена, що не варто недооцінювати сучасну медицину і материнський інстинкт.

Їхня історія кохання розчулить навіть крижане серце! Якщо тобі прийшлась вона до вподоби, поділись з другом.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Через 2 роки після смерті чоловіка Селін Діон розкрила правду про свій шлюб.