8 деталей на весільних знімках принца Гаррі і Меган Маркл, на які ми не звернули уваги.


Буквально через два дні після одруження принца Гаррі і Меган Маркл Кенсінгтонський палац опублікував офіційні весільні портрети герцогів Сассекських. Їх активно взялися порівнювати з аналогічними знімками герцогів Кембриджських.

Однак, як виявилося, в цих фотографіях заховано набагато більше, ніж ми могли б собі уявити або помітити неозброєним оком. Розповідаємо, які секрети зберігають ці красиві кадри.

Знімки були зроблені в тый же кімнаті, де і фото після хрещення принца Гаррі.

Правда, після того моменту кімната практично була знищена під час сильної пожежі в Віндзорському замку в 1992 році. Її відновили, і вона продовжила служить відмінним місцем для фотосесій, приуроченим до пам’ятних подій.

Розташування членів королівської сім’ї зовсім не випадковість.

На королівських сімейних портретах прийнято, щоб сім’я нареченого перебувала з одного боку, а нареченої — з іншого. Оскільки мама Меган була її єдиним родичем на весіллі, з її боку розмістили герцогів Кембриджських з дітьми.

Королева і її чоловік принц Філіп обов’язково сидять перед принцом Уельським і герцогинею Корнуольською. Судячи з усього, це пояснюється тим, що Чарльз — перший в черзі на трон.

Чому герцогиня Кембриджська сидить.

Якщо ти помітив, всі дорослі члени сім’ї стоять, крім Кейт Міддлтон. Секрет простий: це було зроблено для балансу в фотографії. Дайте герцогині відпочити!

Одна подружка нареченої залишилася без букета.

Тест на уважність я не пройшла, оскільки зовсім не звернула увагу на цю деталь. Одна з дівчаток спочатку була без букета, тому що вона мала забрати квіти в Меган. А на фотографії без букета залишилося чомусь інше малятко.

Інша подружка нареченої прийшла на допомогу.

У великій родині завжди хтось прийде на допомогу. Одна з дівчаток поділилася букетом!

Одна дівчинка була без віночка.

Чесне слово, спершу я і не помітила! Просто маленькій подружці нареченої квіти заплели в волосся, так що без прикраси вона не залишилася.

Меган впала під час фотосесії.

Насправді нетиповий офіційний знімок на сходинках був зроблений абсолютно випадково. Фотограф попросив пару присісти, а Меган просто впала на ноги Гаррі. Молодята сміялися, фотограф зловив момент і показав нам щасливу пару.

Алексі Любомирський розповів, що він не хотів, щоб знімки були схожими на суворі армійські фото. За його словами, все склалося якнайкраще і всі залишилися задоволеними.

Шанувальники визнали ці фотографії ледь не найсміливішими і найінтимнішими в історії королівських портретів, особливо це відноситься до чорно-білого кадру.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 деталей на весільних знімках принца Гаррі і Меган Маркл, на які ми не звернули уваги.