Парфуми будуть пахнути довше і приємніше, якщо їх правильно наносити.


Здавалося б, у використанні парфумів немає ніяких складнощів. Трохи наносиш на шию, ще трохи на руку – і приємний, але ненав’язливий запах парфумів забезпечений. Чи так це? Фахівці вважають, що через незнання ми допускаємо помилки, які заважають нам сповна використовувати хороший аромат. У чому ж проблема?

Запах парфумів

Коли мова йде про дорогі парфуми та духи на разлив, то не хочеться витрачати гроші даремно. Адже при неправильному використанні парфуму ми просто смітимо грошима. Як же цього уникнути і витягти максимум з флакона?

Правильно використовуй

Неправильне використання полягає, наприклад, в звичці багатьох людей розтирати шкіру після того, як вони завдали парфум. Справа в тому, що тертя нагріває шкірні покриви, в результаті чого верхні та середні нотки аромату руйнуються, залишається лише базовий запах. І якщо верхньою ноткою була квіткова (найчастіше так і є), то загальний аромат втратить свою свіжість.

Щоб зберегти аромат цілісним (в первісному вигляді) і надовго, нанеси парфуми на шкіру і дай вбратися. Найкраще наносити на правильні точки: задня частина шиї, волосся, задня частина коліна, внутрішня частина ліктя або зап’ястя.

Як зберігати парфуми

Оптимальна температура для зберігання – від 16 до 22 градусів. Більш висока температура порушує хімічні зв’язки в ароматизаторах. Низька теж псує початковий аромат.

Тому не можна зберігати парфум в місці, де постійно відбуваються коливання температури. Наприклад, ванна кімната не підходить для цієї мети. Також не варто ставити флакончик в місці, де багато світла. Найкраще вибирати парфуми в темній або непрозорій упаковці, щоб обмежити потрапляння сонячних променів.

Не нанось на суху шкіру

Аромат довго не протримається на сухих шкірних покривах. І це ще один аргумент на користь того, що таку шкіру потрібно зволожувати. Можна використовувати зволожуючі лосьйони або креми без запаху.

Не носи парфум в сумочці

Якщо флакон постійно трясеться в сумочці, його вміст піддається впливу повітря. В результаті первісний аромат втрачається. Якщо вже так потрібно постійно носити парфум з собою, варто обзавестися, наприклад, парфумами-роллерами.

Для регулярних подорожей в дамській сумці можна знайти місце і портативним міні-флаконам для парфумів багаторазового використання. Тепер улюблений аромат завжди буде з тобою, а ти не будеш переживати, що він зіпсується.

Не купуй великий флакон

Здається, що, купуючи велику пляшку, можна добре заощадити. Але це так лише в тому випадку, якщо ти не боїшся зміни аромату. Адже чим менше парфуму залишатиметься у флаконі, тим більше там буде повітря. А це буде все швидше руйнувати молекули ароматизатора.

Якщо ж улюблений аромат можна купити тільки у великій ємності, то краще перелити рідину в невеликі флакончики і зберігати їх в прохолодному місці. Так потрібний запах буде зберігатися довше.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть уникнути помилок при використанні парфумів, а улюблений запах парфуму завжди буде радувати і тебе, і оточуючих. Адже інакше який в ньому сенс?


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Парфуми будуть пахнути довше і приємніше, якщо їх правильно наносити.