7 секретних функцій смартфону, які тобі точно знадобляться.


10 років тому, щоб зробити 10 справ, потрібно було мати 10 різних пристроїв. Сьогодні багато речей для нас замінив смартфон. Ми дзвонимо, пишемо, дивимося телевізор, читаємо ЗМІ і навіть платимо з допомогою смартфону. Але і це ще не все.

Ми в Популярне знайшли ще кілька корисних інструментів з смартфону, які можуть допомогти в повсякденному житті.

Напис на екрані блокування

Ти втратив свій телефон, а екран, звичайно ж, заблокований графічним ключем. Секретним кодом володієш тільки ти. Здавалося б, надії на повернення улюбленого гаджета немає. Виявляється – є! У нових версіях Android ти можеш додати напис на екран блокування і, наприклад, попросити повернути гаджет.

«Налаштування» – «Блокування екрану і паролі» – «Підпис на екрані блокування». Залишити можна що завгодно – резервний номер телефону або e-mail.

Гарантія повернення втраченого смартфона

Якщо написа мало, то можна підстрахуватися. Допоможуть додатки класу «Антикрадій». У них широкий набір дій. Наприклад, Cerberus може таємно робити знімки камерою, активувати мікрофон, блокувати смартфон і / або видалити з нього дані, дізнатися його координати або ввімкнути гучний сигнал тривоги, щоб привернути увагу оточуючих.

Охоронна система з смартфона

Один з варіантів застосування старого смартфона – створення простенької охоронної системи для свого будинку. Додаток з функцією датчика руху перетворить смартфон в камеру спостереження, яка робить знімки, коли хтось з’являється в кадрі. Фото відправляються тобі відразу ж.

Також можна використовувати смартфон в якості няньки для дитини (в цьому випадку знадобиться додаток, що реагує на шум). Але пам’ятай, що для справжньої безпеки краще використовувати спеціальні пристрої.

Відеореєстратор

Ще одна корисна функція використання камери смартфона – відеореєстратор. Смартфон потрібно закріпити так, щоб камера мала максимальний огляд. Для максимального ефекту можна скористатися додатками, які створені для перетворення смартфона в відеореєстратор. Звичайно, мова йде не про те, щоб користуватися ним постійно (для цього краще купити хороший відеореєстратор). Але це корисно, наприклад, в тих випадках, коли ти орендуєш машину в туристичній поїздці.

Ультрафіолетовий детектор

Ультрафіолетовий детектор – річ не тільки весела, але і корисна. Наприклад, з його допомогою можна перевірити банкноти на справжність. Зробити його можна і в домашніх умовах, маючи скотч, пару маркерів і смартфон.

Тобі знадобляться смартфон з ліхтариком, фіолетовий і синій маркери і скотч. Наклеюєш шматочок скотчу на спалах, зафарбовуєш синім маркером, зверху додаєш ще шар скотча, замальовуєш його фіолетовим, потім додаєш ще два шари в тій же послідовності. Готово!

Будівельний рівень з смартфона

Смартфони вже давно оснащуються акселерометром і гіроскопом – датчиками, які дозволяють визначати положення пристрою в просторі. Завантаживши додаток для Android або iOS, ти можеш замінити ним стандартний будівельний рівень. Для невеликих побутових запитів він точно підійде. Для професійного будівництва краще використовувати окремий інструмент.

Монохромний режим

Для того, щоб заощадити заряд батареї і зберегти зір, при читанні, ти можеш використовувати монохромний режим. Для цього в «чарівному» меню розробника потрібно знайти пункт «імітувати аномалію» і ввімкнути монохромний режим. Так твій смартфон буде відображати картинку в чорно-білому режимі.

Важливо у такій справі мати достатньо сучасний гаджет. Сучсні інтернет-магазини пропонують великий вибір найновіших телефонів. Зручні фільтри допоможуть швидко обрати необхідну модель, а детальний опис розкаже про все, що цікавить покупця.

А як щодо тебе, користуєшся такими трюками? Ділись враженнями у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 секретних функцій смартфону, які тобі точно знадобляться.