Переможець «Євробачення-2017» Сальвадор Собрал шокував зміною іміджу.


Ще на «Євробаченні-2017» стало відомо, що у переможця конкурсу, Сальвадора Собрала, вроджений порок серця. У вересні того ж року артиста госпіталізували, після чого він три місяці чекав донора для пересадки серця.

У грудні 2017-го в госпіталі Санта-Круз Сальвадору зробили складну 4-годинну операцію, яка пройшла успішно.  Незабаром він повернувся до колишнього обраху життя, зняв новий кліп і навіть змінив свій імідж!

Так, співак вирішив розпрощатися з довгим волоссям і на нових фото демонструє зовсім інший образ. Шанувальники засипали Сальвадора компліментами, зазначивши, що так він виглядає більш мужньо, а сам співак зізнався, що нова зачіска для нього значить набагато більше, ніж просто зміна іміджу…

View this post on Instagram

📷 Tomás Monteiro

A post shared by Salvador Sobral (@salvadorsobral.music) on

«Сьогодні я інший, я перегорнув сторінку. Для мене довге волосся, яке я колись носив, пов’язане з минулим, а з новою зачіскою я відчуваю себе свіжіше і легше», — зізнався СальвадорСобрал в одному з недавніх інтерв’ю.

View this post on Instagram

Obrigado. Gracias. Merci. Thank you. 🙏🏻❤️

A post shared by Salvador Sobral (@salvadorsobral.music) on

Правду кажуть, що зміни у зовнішності людини зазвичай пов’язані із змінами у житті. Бажаємо міцного здоров’я і творчих успіхів Сальвадору Собралу! Якщо тебе зацікавила ця новина, розкажи про неї своїм друзям.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Переможець «Євробачення-2017» Сальвадор Собрал шокував зміною іміджу.