Салюти та феєрверки: круті ідеї піротехнічних подарунків на будь-яке свято


Дорогі сервізи, золоті прикраси та інші розкішні подарунки для важливого свята — це, безсумнівно, прикольно, але все ж трохи банально, нафталінно і нудно. У ХХI столітті всі хочуть більше не стільки матеріальних подарунків, скільки видовищних та емоційних. Тому салюти і феєрверки — чи не найкраща ідея для подарунку.

Перевірено: навіть величезні здоровані-мужчинчики радіють, як діти, коли бачать салют-сюрприз на свою честь. До того ж, існує дуже багато різновидів цього незвичного подарунка на будь-який смак та гаманець. Про це сьогодні і розкаже Популярне.

Салюти та феєрверки у багатьох асоціюються з Новим роком, але це зовсім не означає, що не можна влаштувати феєричне свято, скажімо, на день народження, річницю шлюбу або на весілля.

В принципі, на будь-яке свято можна купити феєрверки, адже це незвично і красиво. Круто, якщо ти не просто подаруєш феєрверк, а зробиш і винуватцю свята, і гостям свята сюрприз.

Звичайно, наразі різноманітність піротехніки вражає своїми масштабами, і в цьому світі салютів та феєрверків легко заплутатися. Ми вирішили створити список найкрутіших і популярних піротехнічних презентів, серед яких ти точно знайдеш щось для себе.

Феєрверк для торта. Найдоступніший і безпечний варіант презенту до дня народження, аже його можна використовувати в приміщенні. Кількість піротехніки залежить від розміру торта. Для маленького торта вистачить однієї штуки, а для великого потрібно буде придбати 4-6 штук і поставити їх по колу.

Батарея салютів. Такі салюти часто використовують в новорічну ніч. Чим вище ціна батареї, тим більше різновидів салюту побачить покупець. Найчастіше можна побачити спалах у вигляді хризантеми, пальми або сфери. Термін служби такого салюту — від 20 секунд до кількох хвилин.

Цифри / букви. Хороший варіант презенту на день народження — феєрверк у вигляді імені або цифри відповідної віку іменинника.

Серця. На річницю весілля можна замовити великі яскраві червоні серця. Виглядає дуже ефектно та романтично, та й коштує цілком прийнятно.

Ракета. У таких піротехнічних виробах цікаво не тільки те, як вони вибухають в небі, а й те, як вони піднімаються в повітря. Видовище, прямо скажемо, захоплююче. А потужний звук і серпанок, яка залишається після польоту, змушує ще більше відчути енергетику цього сюрпризу. Такий варіант особливо сподобається хлопцям і чоловікам.

Водограй. З піротехнічних фонтанів часто роблять красиву доріжку на весіллі. Для повноцінної доріжки вам знадобиться мінімум 8 фонтанів, їх встановлюють попарно один навпроти одного.

Крім перерахованих вище варіантів, так само можна замовити преміум салюти (щось подібне до того, що ми бачимо на день міста або на новорічні свята).

Підбираючи феєрверки, визначитеся, в якій частині свята ти би хотів б організувати шоу.

На початку святкування Дня народження можна запалити великий вітальний напис, який відобразить ім’я винуватця торжества, його вік і вітальний текст. Також можна відкрити салютом чи феєрверком другу частину свята. Коли святковий обід підійшов до кінця і починається вечірня програма, салют буде доречним. Закінчити урочистий захід можна декількома спалахами в небо.

Варіантів для піротехнічного оздоблення свята є дуже багато, і серед величезного асортименту феєрверків зараз дуже легко підібрати той, який буде найкраще підходити під людину та саму подію.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Салюти та феєрверки: круті ідеї піротехнічних подарунків на будь-яке свято