Ведуча Руслана Писанка схудла на 42 кг! Її чоловік зробив те, чого раніше не міг.


Скільки себе пам’ятаю, акторка і телеведуча Руслана Писанка завжди була жінкою у тілі, як-то кажуть у нас, «кров з молоком». Усі вже звикли до такого її зовнішнього вигляду і просто не уявляють актрису худою.

Телеведуча неодноразово сиділа на дієтах, виснажувала себе важкими тренуваннями, то худла, то знов гладшала.

Апетитну Русю з прогнозу погоди пожирав поглядом чи не кожен чоловік. Багато хто був переконаний, що саме так і повинна виглядати українська жінка, у неї був статус «секс-символу» країни довгий час.

Пам’ятаєте незрівнянну Руслану Писанку в мюзиклі 2004 року «Сорочинський ярмарок»? Мені здається, я передивилась мюзикл разів 20, а цей епізод і досі залишається улюбленим!

Після невдалого першого шлюбу у 2012 році Руслана вдруге вийшла заміж, на цей раз за бізнесмена Ігоря Ісакова.

У 2017-му вони разом з чоловіком взяли участь у проекті «Зважені і щасливі». Ініціатором цього виступив саме коханий телеведучої.

Чотири місяці подружня пара худла в таборі під наглядом тренерів: В’ячеслава та Марини Узєлкових. Після вильоту з проекту ще 4 місяці згідно правил пара скидала зайву вагу вдома самостійно.

Напередодні Нового року відбувся фінал шоу, так зване фінальне зважування. До цього учасники 8 місяців намагалися змінити свій зовнішній вигляд, скинути зайві кілограми.

Правильне харчування і тренування, безумовно, дали результат.

«Коли я йшла на проект, ніякої мети не ставила, її ставив мій чоловік, Ігор. Цілі чоловіка і жінки відрізняються, я, напевно, до цих пір не можу зрозуміти свою, але, коли отримую компліменти, що класно виглядаю, розумію, що проміжна мета все-таки досягнута», — говорить Руслана.

Пара в проекті не перемогла, але здоров’я ведучої і її зовнішній вигляд набагато покращилися: це бачать всі.

Руслана також розповіла, що завдяки цьому шоу вони з чоловіком змогли побачити один в одному щось нове.

«Я добре готую, смачно. Я ж не можу приготувати два сирники. Я готую три сковорідки. Звичайно, все з’їдається, тому що складно відмовитися», — розповіла про свої звички в харчуванні Писанка.

Також акторка зізналася, що, коли видно певні результати, їх не хочеться втратити. Їй вдалося скинути 42 кілограми! На проект вона прийшла з вагою 136 кілограмів при зрості 1,73 м.

Нагадаємо, що Руслані Писанці уже 51 рік, а худнути у такому віці, ще й коли ти схильний до повноти — дуже важко! У фінальному випуску чоловік Руслани покружляв її на руках, чого він не міг зробити на весіллі п’ять років до того.

Чоловік Руслани Писанки скинув 40 кг. Для довідки: на проект Ігор прийшов у вазі 117 кг.

На проекті пара їхня подружня виборола так звану романтичну церемонію. Ігор та Руслана зробили фотосесію у традиційному українському весільному вбранні.

Почувались молодята просто дивовижно! Це і не дивно, адже на двох вони позбавились 82 кг зайвої ваги.

«Я абсолютно не шкодую про участь в шоу. Зараз я здорова і у мене нічого не болить! Коли я худла раніше, мені здавалося, такий я тепер буду завжди. Я скинула зайві кілограми і більше їх не наберу. Але це не так. Потрібно багато працювати, щоб постійно підтримувати хороший зовнішній вигляд».

Ось як виглядає Руслана Писанка зараз.

Погодься, Руслана Писанка зараз виглядає неперевершено. Побажаємо їхній подружній парі зберегти цей результат, а також успіхів у досягненні нових цілей.

Ти знав, що найвідоміша пампушка країни настільки схудла? Пиши свої враження в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
2
Злий
Мило Мило
4
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ведуча Руслана Писанка схудла на 42 кг! Її чоловік зробив те, чого раніше не міг.