Син подарував мамі розсувний дім, і всередині він прекрасний!


Літня мати Каспара задала йому непросте завдання. Старий сарай за озерцем на їхній ділянці давно муляв жінці очі. Вона вже давно мріяла звести на місці розвалюхи павільйон, де могла б приймати гостей, дивитися виступи онуків і малювати.

Каспар запевнив матір, що докладе всіх зусиль для якнайшвидшого виконання її мрії. Однак, коли жінка вперше побачила результат його праці, була сильно розчарована.

Здалеку творіння рук Каспара і справді нагадує звичайний сарайчик. Але варто було матері увійти всередину, як всі претензії до сина миттю розвіялися!

Варто зауважити, що раніше Каспар ніколи не займався ні будівництвом, ні архітектурою. Тому заради реалізації своєї незвичайної ідеї новатору довелося як слід попотіти. На щастя, творець виявився наполегливою людиною і не звик відступати перед труднощами!

Тепер його мати може похвалитися будинком, стіни якого здатні зміщуватися або розсуватися в залежності від її бажань і погодних умов. При необхідності витончений павільйон запросто перетворюється в звичайний сарай!

Сам Каспар каже, що намагався створити будівлю, яку можна пристосувати до будь-якої погоди. Процес перетворення цього будинку для нього схожий зі зміною людиною одягу.

Якщо на дворі тепло, дерев’яний «шар» вдома можна розсунути, відкривши світу скляний павільйон. Ну а якщо прийшла спека, скло теж можна прибрати і насолоджуватися вітерцем.

У такому будинку можна спати під відкритим зоряним небом, засмагати, смажити шашлики і грітися біля каміна. Непоказний зовні сарайчик став ідеальним подарунком для матері Каспара. Тепер вона не скупиться на компліменти творінню сина!

Зрозуміло, будинок такого плану можна звести далеко не в кожному кліматі. Але цей факт зовсім не применшує роботу Каспара. Навіть професійний архітектор міг би пишатися таким спорудженням. Ну а чоловік, нагадаю, був не більше ніж аматором!

Сподобалася задумка Каспара? Поділися статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Син подарував мамі розсувний дім, і всередині він прекрасний!