Наречений вилаявся, як вперше побачив майбутню дружину. Це зафіксувала камера…


Шон і Джо були учасниками австралійської телепрограми «Одружені з першого погляду». Суть цього шоу наступна: за допомогою анкет і рекомендацій фахівців в шлюб вступають люди, ніколи раніше не бачили один одного, щось на зразок нашого українського «Одруження наосліп».

Якщо вся попередня підготовка проходить без конфузів, новоспечені наречений і наречена вперше зустрічаються вже перед вівтарем. До самої церемонії у Шона і Джо все було відмінно. Але пряма трансляція одруження цієї пари викликала у глядачів в шок!

Камера зафіксувала, як 39-річний розлучений фермер Шон весь аж зціпився, побачивши майбутньої дружини. Більш того, чоловік, не витримавши напливу емоцій, тихенько вилаявся собі під ніс!

А ось Джо, 39-річна мати-одиначка з Сіетла, навпаки, була на сьомому небі від щастя. Жінка не втомлювалася хвалити роботу психологів, які звели її з Шоном. «Мої очікування більш ніж виправдалися. Перемога! Джекпот! Відчуваю себе так, ніби виграла в лотерею!»— говорила захоплено Джо.

Нваречена наче на крилах щастя, здавалося, не помічала нічого дивного в поведінці коханого. А глядачі з жахом спостерігали, як чоловіка вивертає при кожному дотику майбутньої дружини. Люди перед телеекранами дуже хвилювалися за долю Джо!

Коли урочиста частина підійшла до кінця, і почався весільний обід, наречений з нареченою і раніше виглядали не дуже добре. У той час як уродженка Сіднея світилася від щастя, її суджений лише натягнуто посміхався, з останніх сил приховуючи відсутність ентузіазму.

На жаль, гаряча підтримка телеглядачів не допомогла зберегти відносини Джо і Шона на плаву. Дуже скоро пара розпалася, оскільки чоловік так і не зумів впоратися з розчаруванням. Пізніше в інтерв’ю Джо говорила: Шон просто поставив на всьому хрест ще там, біля вівтаря! У ролику нижче ти сам зможеш оцінити першу реакцію нареченого з лайливими словами.

Зібрана статистика показує: більшість таких шлюбів в реаліті-шоу закінчується фіаско. Однак творців «Одружені з першого погляду» можна зрозуміти: дивлячись на те, які часом зустрічаються подружні пари, ти хочеш не хочеш задумаєшся про ідею пов’язати долі незнайомців.

А що думаєш ти з приводу таких шоу? Поділися своєю думкою в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наречений вилаявся, як вперше побачив майбутню дружину. Це зафіксувала камера…