Власник цього будинку давно помер. Коли туди зайшли люди, вони жахнулися від побаченого.


Офіцер Райкер з обережністю крадеться коридорами цієї похмурої застарілої будівлі. Здається, що тут вже давно ніхто не живе, але небезпека може чатувати на нього на кожному кроці.

Райкер працює в спецзагоні рятувальників чотириногих друзів. За його плечима безліч успішних операцій з порятунку тварин. Головний офіс організації A-Team Elite Rescue Dogs знаходиться в Нью-Йорку, проте загін працює по всій території США.

Ці хлопці ловлять тварин, потім їх доставляють до медичного центру на первинний огляд. Якщо тварини в порядку, їх відправляють в головний розплідник в Нью-Йорку.

Райкер знає, як важко браттям нашим меншим залишати рідні місця, вони сильно прив’язуються до свого господаря. Однак його багаторічний досвід підказує, що в розплідниках їм буде краще. Зазвичай собачники або кошатники заводять настільки багато чотириногих, що їм доводиться жити в жахливих умовах, тварини не отримують належного догляду.

Варто відзначити, що тваринники роблять це не зі зла. Однак ми знаємо, що найбільш мерзенні злочини скоюються з благими намірами. Люди просто-напросто не розуміють, що своїми діями шкодять братам нашим меншим.

Цей занедбаний будинок знаходиться на території ферми в Теннессі. Власник давно помер, а його дружина збожеволіла і загриміла в психлікарню. Це чудо, що собаки досі живі.

Колегам Райкера вдалося пробити стареньку по базі. 80-річна Мадлен вийшла заміж за Чака у віці 12 років. За все своє життя вона так і не отримала освіти.

На жаль, місцева влада не була повідомлені про те, що відбувається на фермі. Якісь добрі люди підгодовували псів час від часу, і хтось із них додумався повідомити про це владі.

Покинутий будинок розвалюється на очах, проте 43 песиків знайшли собі тут притулок. Собаки бродили по околицях, але поверталися на звичне місце день у день.

Врятувати собак виявилося непросто, адже вони здичавіли і не підпускали до себе людей. Фахівці підготували план захоплення, розбилися на кілька груп і стали стуляти кільце навколо будинку, виловлюючи псів одного за іншим.

На жаль, деякі собаки вже були приречені. Ветеринари приспали 14-річну Ведмедицю, щоб позбавити її від страждань. Решта четрвероногих були голодні та потерпали від бліх і кліщів. Деяких потрібно було рятувати тут і зараз.

Серед всіх собак дві німецькі вівчарки, яких назвали Адамом і Анабель, трималися осторонь. Ветеринари з’ясували, що у суки недавно трапився викидень. Вона була у важкому стані, кобель не відходив від неї ні на крок, охороняючи від інших собак.

Було прийнято рішення не розлучати цих собак, оскільки їх сильний емоційний зв’язок допоміг їм вижити. Розлука вб’є їх повільно, але вірно.

Рятувальники ґрунтовно узялися за цю парочку. Тепер з Адамом і Анабель працює собачий психолог, який допоможе їм адаптуватися до нових умов життя.

Райкер за своє життя врятував багато тварин. І хоч рятувальник любить їх усім своїм серцем, він не може дозволити собі прив’язатися до них. Після короткого адаптаційного періоду доведеться прощатися з новоспасенними, щоб протягнути руку допомоги іншим.

Стався до братів наших менших з відповідальністю, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили. Собаки і коти приносять нам радість і умиротворення, вони віддають нам частинку себе, прив’язуючись на все життя. Варто платити їм тим же, адже тварини ніколи не зраджують.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Власник цього будинку давно помер. Коли туди зайшли люди, вони жахнулися від побаченого.