Як правильно зробити реставрацію взуття


Старі кросівки або кеди… Хтось відносить взуття на смітник відразу ж, а хтось знає ці чудові секрети і насолоджується процесом реставрації.

Як полагодити взуття, якщо на тканинній основі з’явилася неприваблива діра? Що робити, якщо підошва пожовкла або покрилася чорними смугами невідомого походження? Як правильно прати кросівки в пральній машині? Про це у нашій статті!

Як зробити латку

1. Дірки на носках кросівок або кедів допоможе замаскувати звичайна латка.

2. Обов’язково випери та висуши взуття перед ремонтом.

3. Перед тим як кріпити латку, приший на потерті місця шматочки тканини. Робити це потрібно з зовнішнього боку, щоб після ремонту взуття не тиснуло і не виникало дискомфорту при ходьбі.

4. Підготуй клей.

5. Приклей латку до взуття.

6. Почекай, поки латка висохне. Якщо якісь шматочки тканини виявляться зайвими, відріж їх манікюрними ножицями.

Як відбілити підошву

Біла підошва вкрай легко забруднюється! Повернути білизну допоможе лимонна кислота: розітри порошок по всій поверхні підошви, залиш на деякий час, потім ретельно змий. Добре очищає і вибілює підошву харчова сода.

Один з найулюбленіших методів – стара зубна щітка і відбілююча зубна паста – впораються навіть зі складними забрудненнями! Звичайний ластик теж допоможе відтерти плями з взуття. Тому не поспішай відправляти кросівки з пожовклою підошвою на смітник.

Як правильно прати кросівки

Чи можна прати кросівки в пральній машинці? Безумовно, але потрібно дотримуватися ряду правил!

Якщо на кросівках є світловідбивачі, прати в машинці їх не рекомендують – яскраві деталі точно відклеяться. Перед пранням обов’язково вийми шнурки і устілки, так взуття набагато краще прати.

Перед завантаженням в машину поклади взуття в мішок для прання. Вибери делікатний режим, температура прання не повинна перевищувати 30 градусів. Рекомендую вимкнути режим віджиму: це може нашкодити пральній машині.

В жодному разі не суши кросівки в пральній машинці! Це призведе до їх деформації. Перед тим як ставити кросівки сушитися в природних умовах, набий їх білим папером або харчовим пергаментом.

Якщо взуття неприємно пахне, на допомогу прийде харчова сода! Поклади відкритий поліетиленовий пакет з содою всередину кросівок на ніч. Сода вбере будь запахи і вологу як за помахом чарівної палички!

Ідеї для шнурування кросівок

Іноді достатньо просто замінити шнурки на взутті, щоб вони повністю змінили вигляд. Кольорові шнурки оживляють навіть поношену пару!

А чому б не зробити це по-новому? Ось декілька способів для натхнення!

А що ти робиш зі старим взуттям? Розкажи нам у коментарях та ділись хитрощами із друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як правильно зробити реставрацію взуття