Вчені зробили рентгенівський знімок весільних туфель Грейс Келлі і помітили дивну деталь…


Грейс Келлі була однією з найвідоміших актрис свого часу. Вроджена краса поєднувалася з неймовірним акторським талантом. Вже на другий рік акторської кар’єри вона була номінована на «Оскар», а ще через рік зуміла отримати жадану статуетку за кращу жіночу роль.

Немає нічого дивного у тому, що у актриси не було відбою від шанувальників. Проте завоювати серце Грейс вдалося лише одному чоловікові — князю Монако Реньє III.

У 1956 році Грейс і Реньє одружилися. 18 квітня відбулася закрита весільна церемонія, а на наступний день —пишне гуляння з вінчанням у церкві. До цієї події була прикута увага усього світу, тому усе було на вищому рівні.

Так, туфлі для нареченої особисто робив відомий взуттєвий майстер Девід Евінс. Його творіння виглядало одночасно скромно і елегантно: білі туфельки майстерно розшиті ледь помітним, але надзвичайно красивим візерунком. На лівій устілці красується ім’я замовниці, а на правій — торгова марка виробника.

Через роки весільні туфлі Грейс Келлі потрапили до музею. Відвідувачі можуть у найдрібніших деталях розглянути цей твір взуттєвого мистецтва і навіть ознайомитися з їх рентгенівським знімком!

Рентгенівські промені показали, як саме зроблені туфельки. На знімку чітко видно десятки маленьких шевських цвяхів, вигнутий супінатор і штир каблука. Але особливо працівників музею зацікавила кругла пляма під правою устілкою…

Виявилося, що там лежить мідна монета — ірландський пенні. Грейс Келії мала ірландське коріння і дотримувалася багатьох традицій своєї країни. А у жителів Зеленого острова прийнято класти мідяк у взуття на щастя!

Щоб монетка випадково не випала або не натерла ногу, Грейс Келлі попросила Девіда Евінса вшити її під устілку, що взуттєвої майстер беззаперечно виконав.

Як бачиш, навіть світові знаменитості досить забобонні, і Грейс Келлі не виняток. Напиши у коментарях, з якими ще весільними прикметами тобі доводилося стикатися. Іншим читачам буде цікаво дізнатися про це!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
5
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вчені зробили рентгенівський знімок весільних туфель Грейс Келлі і помітили дивну деталь…