Родина купила маленьку стару квартиру за копійки. Тепер їх ванну ставлять в приклад!


Я вважаю, що головний витратний матеріал під час ремонту — нервові клітини. Дійсно, впоратися з ремонтом буває нелегко. Героям цього матеріалу довелося особливо постаратися, але результат вартував усіх сил.

На жаль, імена авторів цього перетворення не відомі. Їм довелося робити капітальний ремонт ванної кімнати в квартирі, яку вони придбали на вторинному ринку житла. Картина, яку вони побачили, м’яко кажучи, не радувала.

Площа цієї ванної кімнати трохи перевищувала 2 квадратних метри. Перед початком ремонту пара намалювала невеликий план, щоб визначити, де буде знаходитися ванна, умивальник, вимикачі та інше.

Ванну звільнили від усього зайвого і почали працювати над її удосконаленням. Для початку подружжя прибрало стару ванну та вмивальник. Також вони позбулися старого кахлю на підлозі та облупленої штукатурки на стінах.

Замість старих прогнилих труб встановили нові з ПВХ. Також додали рушникосушку.

Прийшов час наводити красу. На стінах і підлозі з“явилася нові кахлі, зверху встановили натяжну стеля.

Згідно спільного рішення чоловіка і дружини чавунна ванна відправилась на дачу. Замість неї придбали нову, більш витончену і компактну.

Біла тумба під умивальником вирішила безліч питань, пов’язаних зі зберіганням різниманітного ванного приладдя.

На завершальному етапі додали гачки, дзеркало і розвісили всі необхідні предмети. У порівнянні з первісним варіантом вийшло набагато краще.

Людям, яким доводиться миритися з невеликими розмірами ванної кімнати, радимо боротися за кожен квадратний сантиметр! Прибери все зайве, і місця побільшає. Наприклад, для побутової хімії, фена, плойки, швабри, косметики можна знайти більш зручні місця в коморі або кімнаті.

Звичайно, на ванній ремонт не завершиться. Але, погодься, подружжя постаралось на славу!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Родина купила маленьку стару квартиру за копійки. Тепер їх ванну ставлять в приклад!