Юнаку в спадок дісталася стара хрущовка. Через 4 тижні він зробив з кухні палац!


Напевно, кожен із нас стикався в житті з такою нелегкою справою, як ремонт. Особливо не пощастило тим, хто вимушений розраховувати під час ремонту лише на власні сили. Але якщо проявити кмітливість, цілком можливо з пари квадратних метрів зробити дуже затишне гніздечко

Хлопець Павло вирішив переробити свою крихітну кухню площею 5 квадратних метрів (ох ці божественні хрущовки!), покладаюсь на власні сили, аби заощадити кошти.

Йому вдалося зробити її не тільки функціональною, але й звільнити від зайвих побутових речей.

Павло підійшов до цієї справи з розумом і не додавав нічого зайвого. Він зміг розмістити все необхідне, щоб можна було готувати їжу і в затишній обстановці нею насолоджуватися.

Оскільки квартира хлопця знаходиться в старенькій хрущовці, все почалося з того, що Павло зніс підлогове покриття аж до бетону.

Наступне, що зробив кмітливий чоловік, — вклав листи екструдованого пінополістиролу товщиною 2 см на бетон за допомогою плиткового клею.

На цьому робота з підлоговим покриттям була практично завершена: залишалося тільки постелити лінолеум.

Потім на них за допомогою дюбелів він прикріпив OSB товщиною 10 мм.

Також в плани Павла входила навісну стеля. Після того як все було продумано, він почав робити металевий каркас. Затим виконав наступні операції: грунтовка і фарбування двічі, обшивка гіпсокартоном, шпаклівка тричі і покриття штукатуркою.

Наостанок залишилося лише вмонтувати світильники.

Коли підлога і стеля були готові, Павло задумався про меблі.

Область біля вікна чоловік вирішив зробити робочою, тому довелося знімати підвіконня.

Стільницю Павло замовив товщиною 38 мм і шириною 90 мм. Хлопець придбав цілий лист довжиною 4 м, якого вистачило ще і на столик.

Готових меблів під крихітну кухню знайти не вдалося, тому Павло звернувся за допомогою до свого знайомого. На основі креслень виготовили розпил, а знайомий вже зібрав меблі.

Шафок вийшло небагато, але для мініатюрних розмірів кухні їх цілком достатньо. Також є обідня зона і столик для ноутбука, який висувається. Його, до речі, можна використовувати за межами кухні.

Навісні шафки Павло кріпив на металеві профілі. Результат ремонтних робіт вражає! Павло вважає, що приміщення виглядає ефектніше, коли нижня частина темніше верхньої.

На стіні, що навпроти плити, Павло зробив полички, на яких зберігатиме не тільки посуд, але й художню і кулінарну літературу, сувеніри. Висувний столик дуже зручний: можна готувати і паралельно працювати з ноутбуком, не відриваючись від процесу приготування їжі.

Фінальний акорд — оздоблення вікна. Павло зупинив свій вибір не на шторах, а на жалюзі: і від сонця захищають, і вид з вікна не закривають.

Ось така функціональна диво-кухня може вийти, незважаючи на невелику площу. Головне, проявити фантазію, попрацювати руками, тоді й результат буде відмінним.

Сподобався результат? Напиши в коментарях, що думаєш.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Юнаку в спадок дісталася стара хрущовка. Через 4 тижні він зробив з кухні палац!