Через нестачу грошей пара з Італії зробила ремонт на кухні самотужки. І не прогадала!


Пара з Італії прийняла рішення зробити ремонт на старій кухні своїми руками. Кухня має відмінне розташування в будинку, і вид з вікна – одне з її прикрас. Але час зробив свою справу, і якісь елементи обробки вийшли з ладу, інші застаріли в плані дизайну.

Бюджет у пари був невеликим, і для деяких робіт все ж довелося залучати сторонніх майстрів. Але багато чого італійці змогли зробити самотужки, подекуди ігноруючи звичні правила капітального ремонту.

Насамперед довелося зняти стару балконну раму. До цих робіт залучили професійного теслю, але частина покриття стелі ушкодилася.

Старі рами замінили сучасними пластиковими склопакетами з великим отвором до самої підлоги. Таке скління максимально відкриває вид з вікна. На цю частину ремонту довелося “відвалити” чимало, саме тому інші витрати вирішили скоротити.

Після демонтажу балконних рами залишився непривабливий зазор в стіні, який в подальшому сховали за декоративними панелями. Також подружжя оновили фарбу на стелі, а негарну настінну плитку перефарбували в елегантний білий колір.

Заощадила пара і на ремонті підлоги. Стару плитку з фаскою не стали розбирати – нерівності вирівняли спеціальним розчином, а зверху постелили ПВХ плівку.

Довелося трохи витратитися на купівлю нової раковини – стара не підходила за розмірами, тому подружжя придбало мінімалістичну мийку. Вдруге до експертів звернулися для установки стільниць та для підведення газу і води.

Кухонний фартух виконали в розкішному червоному кольорі, місцями використовуючи яскраве покриття від індивідуального підприємця, що має оманливу об’ємність. Старі шафки міняти не стали: заміна лише ручок надала їм новий вигляд.

Цікавою виявилась і заміна крану. Нова насадка дозволяє краще регулювати натиск води, що відмінно позначається на економії. Більш того, з нею миття посуду стає набагато зручніше.

Останнім етюдом стала велика картина над столом. А теплий куточок віддали домашньому улюбленцю. Подружжя задоволене ремонтом, враховуючи, що бюджет переробки виявився не значним.

А ти би зважився на ремонт кухні самотужки майже без допомоги робочих? Пиши відповідь в коментарях під статтею і покажи другу цей матеріал.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Через нестачу грошей пара з Італії зробила ремонт на кухні самотужки. І не прогадала!