Реальна пояснювальна записка про ДТП, від якої ми реготали всією редакцією.


Ось яка пояснювальна записка потрапила до рук нашої редакції. Не можемо не поділитись. Якщо ти водій, обов’язково оціниш!

Я, ПІБ, рухався __.__. 2018 року в сторону проспекту А. на своєму скутері Gilera Fuoco 500. Правил не порушував, уважно стежив за дорожньою ситуацією.

На перехресті з вул. Б. несподівано для мене й інших учасників руху на червоне світло виїхав автомобіль Hummer чорного кольору без встановленого належним чином номерного знаку. Я, помітивши небезпеку і уникаючи ДТП, змушений був у процесі гальмування виїхати на смугу зустрічного руху, де і зупинився на узбіччі.

У процесі гальмування, маневру і зупинки я почув сильний удар ззаду. Обернувшись, я побачив, що Hummer вдарив наступний, їхавший за мною в одному напрямку, Suzuki Jimny номерний знак ______, практично відірвавши йому капот. Я помітив за кермом постраждалого Suzuki Jimny дівчину, тому вирушив надати їй першу допомогу.

Підійшовши до машини, я побачив малюка в дитячому кріслі на задньому сидінні. Я відкрив багажник потерпілого автомобіля і дістав через нього дитину (хлопчик приблизно 4 років). Там же я взяв знак аварійної зупинки, встановив його, а потім допоміг через вікно водійських дверей вибратися назовні дівчині.

Перевівши її та дитину на узбіччя і переконавшись, що вони не постраждали, я попросив водія Mitsubishi Airtrek номерний знак ______, який зупинився для надання допомоги, викликати швидку допомогу і поліцію. Далі я підійшов до автомобіля Hummer. Моєю метою було переконатися, чи потрібна водієві моя допомога. Крізь відчинене вікно я побачив двох осіб, які прибули, ймовірно, з південних регіонів. Про це свідчила їх темна шкіра, жорстке кучеряве волосся і характерні риси обличчя.

Я зробив припущення, що переді мною заблукалі іспанські туристи, і з усією дружелюбністю я запитав їхньою рідною мовою, чи не звернули вони увагу на червоний колір світлофора: «Al huele pido rosa?». (Іспанську мову я вивчав ще в школі при радянському посольстві в Мадриді, де мій батько працював водієм).

У відповідь на моє запитання водій машини Hummer через відкрите вікно вдарив мене лівою рукою в область голови. А так як шолом, в якому я зобов’язаний їздити, я на той момент ще не зняв, удар припав по ньому. Саме цим я можу пояснити переломи 4 пальців на його лівій руці. Далі він вискочив з машини і завдав удар в район голови правою рукою. Тільки цим я можу пояснити її перелом в області променевої кістки.

Слідом пасажир вискочив з цього ж авто і наніс мені удар якимось досить важким предметом по спині, тому я не став вступати з ним в єдиноборство, а просто акуратно поклав їх обох на асфальт, і як законослухняний громадянин став чекати прибуття наряду поліцї. Будь-яких ушкоджень нападник мені не завдав, так як під куртку я зазвичай одягаю мотоекіпіровку, простими словами — «черепаху». А його зламані ніс і щелепу можу пояснити лише тим, що подушки безпеки в момент удару а/м Hummer в автомобіль Suzuki Jimny чомусь не спрацювали, і людина поранилась об передню панель автомобіля.

Про розірване на шматки службове посвідчення помічника депутата на ім’я … ПІБ…, я нічого повідомити не можу, так як мені про це невідомо. А також мені не зрозуміло, як порване службове посвідчення могло виявитися в роті і стравоході водія автомобіля Hummer.

Про групу громадян на мотоциклах і скутерах, що зібралась навколо місця ДТП, що-небудь повідомити не можу, так як я бачу цих людей в перший раз.

І ще я абсолютно ніяк не можу прокоментувати і пояснити той факт, що хтось порізав всі колеса нової машини Hummer, проткнув його дах ломом, розбив скло і порізав з якоюсь метою шкіряний салон, тим самим привівши авто в повну непридатність, а на довершення згаданим ломом також відкрив вже пошкоджений капот і пошкодив двигун.

Правдивість моїх слів можуть підтвердити свідки і учасники ДТП, наприклад водії автомобіля Mitsubishi Airtrek номерний знак ______ і а/м Suzuki Jimny.

Дата __.__. 2018 Підпис _________ (___________)

Не забудь поділитись кумедною ситуацією з друзями-водіями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
4
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
7
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Реальна пояснювальна записка про ДТП, від якої ми реготали всією редакцією.