Дочка власника магазину померла напередодні весілля. Минув тиждень – і в вітрині з’явився новий манекен…


У мексиканському місті Чіуауа є магазин весільних суконь, який відомий під назвою «Будинок Паскуліти». Ця будівля набула розголосу завдяки тому, що в його вітрині стоїть манекен, з яким пов’язано безліч легенд. Сьогодні ми спробуємо розповісти його історію.

Протягом майже 90 років люди, які проходять повз магазин, звертають увагу на манекен, що стоїть у вітрині. Більш того, деякі туристи приїжджають в місто тільки заради того, щоб поглянути на нього. А стоїть манекен у вітрині з 25 березня 1930 року…

Все б нічого, але ця дівчина дуже схожа на дочку першого власника магазину Паскуаля Еспарца. Саме через це манекен оповитий містичними історіями. Справа в тому, що дочка Паскуаля померла напередодні весілля через укус отруйного павука — чорну вдову. Ось люди і почали говорити, що вбитий горем чоловік забальзамував тіло дочки і поставив у вітрині, аби вона постійно була поруч.

Господар довгий час намагався довести, що це всього лише майстерно зроблений манекен, але чутки так і не вийшло зупинити. Навіть нинішні працівники магазину кажуть, що кожен раз, коли вони проходять повз, їх долоні покриваються потом.

Манекен переодягають раз на два тижні за шторкою. Ті, хто бачив тіло Паскуліти, кажуть, що на ногах можна навіть розглянути варикозне розширення вен.

Нинішній власник магазину Маріо Гонсалес не збирається розлучатися з манекеном або якось спростовувати чутки про нього. Ще б пак, завдяки Паскуаліті (справжнє ім’я дівчини забулося, і манекен почали називати по імені батька) він отримує величезний прибуток щороку!

Вчені говорять, що для зберігання забальзамованого тіла необхідні спеціальні умови, і для цього точно не підходить вітрина магазину. Тому, швидше за все, Паскуліта — дійсно майстерно зроблений реалістичний манекен. Ось тільки людей це не зупиняє…

Якщо ця історія здалася тобі цікавою чи загадковою, неодмінно поділися нею зі своїми друзями і знайомими.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
4
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дочка власника магазину померла напередодні весілля. Минув тиждень – і в вітрині з’явився новий манекен…